Air Chair Large

1271 

Air Chair Large od společnosti s výborným jménem Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Air Chair Large k sehnání zrovna v akci za 1271 Kč.

Katalogové číslo: 9327868102044 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Air Chair Large od společnosti se zárukou kvality Sea to Summit je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Not only do Sea to Summit sleeping mats make comfortable beds, they also make an amazing recliner with the help of the Air Chair. Updated for improved durability and usability, our Air Chair comes in Large (velikost L) and Regular and is compatible with most mats in our range—including our extra thick (XT) air mats. Skládací konstrukce, díky které si přeměníte svou Sea to Summit matraci v pohodlné polohovací křeslo.Zadní panel a kotvíci body popruhů jsou šity z vysoce pevného materiálu Ultra-Sil, odolného proti oděru Velmi lehké díky minimalistickým panelům, popruhům i přezkámPružný postranní panel chrání matraci ze stranyRegular Air Chair fits small and regular unisex Sea to Summit mats and regular and Large (velikost L) women’s matsLarge (velikost L) Air Chair fits regular wide and Large (velikost L) unisex Sea to Summit matsDurable 70D base with 2000mm waterhead protects your mat from rough or wet groundBoční popruhy mají uvolňovací přezky Field Repair s nerezovým šroubkem pro dlouhou životnost a vysokou pevnost.Not compatible with our Comfort Deluxe SI, Double or Campervan matsMateriál:Křeslo: 100% nylon, obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868102044
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 245.000g.  . . . . . . . . .
Air Chair Large
Air Chair Large
1271