ARB Cargo Organizér Malý

1054 

ARB Cargo Organizér Malý od dodavatele s dobrým jménem ARB je k dostání levně a pohodlně online. Získejte tento produkt bezpečně online. ARB Cargo Organizér Malý stojí ted u nás 1054 Kč.

Katalogové číslo: 31193 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ARB Cargo Organizér Malý od výrobce s dlouholetou historií ARB – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Díky bezproblémové spolupráci s modulárními válečkovými zásuvkami ARB Outback Solutions udržují organizéry nákladu ARB vše na jednom místě. K dispozici jsou organizéry v různých velikostech a jsou vyrobené z odolného oxfordského materiálu s PU povlakem 600D, organizéry nákladu ARB mají kvalitní zipy a rukojeti. Přitom také udržují váš obsah bezpečný, čistý a přenosný.
Mezi další funkce patří gumové nožičky pro uchopení, které omezují pohyb samotného organizéru. Odnímatelné přepážky, aby bylo vše přístupné. A čtyři samostatné identifikační štítky u každé tašky pro snadnou identifikaci obsahu.
Klíčové vlastnosti:

Materiál – odolný polyester 600D potažený polyuretanem
Odolné rukojeti – pro snadné přenášení
ZIP u vrchní strany
Průhledná kapsa na štítek pro přehlednost
Přídavné oddělovníky (prodávají se odděleně)
Skladatelné pro maximalizaci prostoru
V barvách ARB Cargo (písková barva)
Snadný úklid díky polyuretanovým vnitřním stěnám

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31193
  • Další vlastnosti: Barva Hnědá. Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 18. Rozměr šířka (cm) 16. Rozměr délka (cm) 40. . . . . . . . .
ARB Cargo Organizér Malý
ARB Cargo Organizér Malý
1054