ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors

5059 

ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors od značky s dobrým jménem ARB je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors výhodně za cenu 5059 Kč.

Katalogové číslo: 31205 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors od této přední společnosti ARB , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Židle ARB hliníková skládací Directors židle v barvách Old Man Emu, s eloxovaným hliníkovým příčným nosným rámem, pro lepší stabilitu a nostnost, je vybavena vysokou opěrkou zad, automaticky skládacím stolkem s držákem na nápoje, chladicí taškou a polstrovanými opěrkami rukou, abyste se v kempu cítili pohodlně a organizovaně – ať už na terénní trati nebo při grilování na zahradě!
Navíc, když den skončí a je čas sbalit se, jednoduchý skládací mechanismus pomůže židli úhledně složit a dokonale ji uložit do snadno přenosné tašky.
Židle je vyrobena z 300 D odolného oxfordského nylonu. Kombinace hliníku a oceli, zajišťuje lepší nostnost a hmotnost židle.
Vlastnosti:

Odolný rip stop materiál 420D
Odolná přenosná taška vyrobená z 300D PVC
Snadné složení i rozložení židle stačí stisknout žluté zajišťovací tlačítko
Nosnost do 130 kg
Nohy židle tvarované pro vyrovnání v terénu
Rám z eloxynovaného hliníku
Kombinace hliníku a oceli pro lepší zpevnění a nosnost
Bezpečnostní zámek pro zastavení nečekaného složení židle a zajištění stability
Boční stolek s držákem nápojů
Polstrované opěrky rukou
Boční chladící kapsa pro nápoje nebo potraviny

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31205
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Materiál konstrukce Eloxovaný Hliník. Nosnost (kg) 130. Rozměr výška (cm) 56. Rozměr hloubka (cm) 17. Rozměr šířka (cm) 50. Hmotnost (g) 7000. Materiál tkaniny Ripstop. . . . . . .
ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors
ARB hliníková skládací židle OME BP-51 Directors
5059