ARB ocelové ohniště

9889 

ARB ocelové ohniště od této spolehlivé značky ARB lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. ARB ocelové ohniště ve výhodné slevě 9889 Kč.

Katalogové číslo: 31207 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ARB ocelové ohniště od skvělé značky ARB , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Táborák je základním prvkem téměř každé terénní sestavy a srdcem kempu. Pokud jde o udržení tepla pod hvězdami za mrazivé noci, ARB Fire Pit je ideální volba.
Nic se nevyrovná praskajícímu ohni, ať už jde o vaření v kempu, udržování tepla nebo dokonce zábavu hostů na zahradě. Ohniště ARB je vyrobeno v Austrálii a zkonstruováno z oceli REDCOR® společnosti BlueScope, která odolává povětrnostním vlivům, a nabízí tak opravdu robustní a všestranné řešení, pokud jde o přenosné ohniště.
ARB ohniště se skládá z pětidílné konstrukce, zahrnuje základní desku, která udržuje uhlíky a teplo uvnitř ohniště, horní okraje jsou ohnuté integrovanými výstupky pro zajištění grilu.
Jednotka se jednoduše přepravuje a snadno se sestavuje a balí, protože každy díl se bez použití nářadí spojí a složí.
Vlastnosti:

Ohniště je vyrobeno z 3mm REDCOR oceli
Gril je vyroben z 4mm měkké oceli
Přenosný batoh o rozměrech 630 mm (délka) x 320 mm (šířka)

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31207
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Materiál Ocel. Hmotnost (kg) 18. Rozměr výška (cm) 30. Rozměr šířka (cm) 46. Rozměr délka (cm) 60. Sbalené rozměry – výška (cm) 30. Sbalené rozměry – šířka (cm) 3,5. Sbalené rozměry – délka (cm) 60. . . . . .
ARB ocelové ohniště
ARB ocelové ohniště
9889