ARB Stan SkyDome DOUBLE

19344 

ARB Stan SkyDome DOUBLE od skvělého a známého výrobce ARB je k získání právě teď u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. ARB Stan SkyDome DOUBLE aktuálně za super cenu 19344 Kč.

Katalogové číslo: 9332018017871 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ARB Stan SkyDome DOUBLE od spolehlivého výrobce ARB je k dostání levně a pohodlně online. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Aby se zabránilo klaustrofobickému pocitu, který vyvolávají některé houpačky, byla řada SkyDome společnosti ARB navržena s velmi velkorysými rozměry. Špičková výška od hlavy k bokům umožňuje cestujícím volný pohyb a rozptýlení bez pocitu stísněnosti.
Velké síťované plochy zajišťují vynikající ventilaci, která snižuje vnitřní kondenzaci, přičemž dodatečné plátěné klapky a síťovina proti hmyzu ve střešní zóně řady II zlepšují křížovou ventilaci, která zvyšuje proudění vzduchu a zajišťuje chladnější a ještě pohodlnější pobyt během teplejších nocí.
Díky volně stojící architektuře nepotřebuje přístřešek ARB SkyDome při nasazení na rovném povrchu žádné kolíky ani nosná lana. V kombinaci s voděodolnými materiály a vlnitou pěnovou matrací o vysoké hustotě 3 palců zajistí SkyDome suchý a pohodlný spánek za jakýchkoli podmínek.

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 9332018017871
  • Další vlastnosti: Barva Hnědá. Materiál podlážky PVC. Rozměr výška (cm) 85. Rozměr šířka (cm) 140. Rozměr délka (cm) 215.  . . . . . . . . .
ARB Stan SkyDome DOUBLE
ARB Stan SkyDome DOUBLE
19344