Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large

6875 

Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large od skvělého a známého výrobce Big Green Egg – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large ve skvělé akci za 6875 Kč.

Katalogové číslo: 665719120762 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large od značky s dlouholetou tradicí Big Green Egg je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Tato nová, skvěle promyšlená sada nástrojů se skládá z dvoudílného víceúrovňového roštu, nerezového koše pro convEGGtor a 2 polovičních nerezových roštů. Díky tomu je sada EGGspander dokonalým základním balíčkem pro všechny fanoušky EGG.
Pokud jsou všechna tato různá nastavení a varianty pro vás stále nedostačující, určitě si vyberete z široké nabídky příslušenství a doplňků tak, abyste mohli v EGG připravovat jídla vaší oblíbenou technikou vaření.

2-DÍLNÝ VÍCEÚROVŇOVÝ ROŠT
Nedostatek místa na vaření? Pak přidejte úroveň! Dvoudílný víceúrovňový rošt se skládá ze dvou částí: roštu z nerezové oceli a zvýšeného roštu, který vám umožní vařit na několika úrovních, čímž zdvojnásobíte vaši kapacitu vaření. Což znamená dvakrát tolik skvělých pokrmů.

vyvýšený nastavitelný rošt s vůlí 10 cm pro snadný přístup
použijte druhou stranu pro grilování v tzv. “Cowboy Style” na nízké úrovni
kompatibilní se standardním nerezovým roštem
základní součást sady EGGspander; kompatibilní pro nerezový koš na convEGGtor


1-DÍLNÝ NEREZOVÝ KOŠ PRO CONVEGGTOR
Pomocí promyšleného nerezového koše s korekcí je umístění nebo vytažení convEGGtoru z vašeho Big Green Egg hračka. Díky koši můžete jídla připravovat přímým i nepřímým vařením na několika úrovních. A pokud navíc zkombinujete s 2-dílným víceúrovňovým roštem, jsou vaše možnosti prakticky neomezené.

jednoduché umístění nebo vytažení convEGGtoru
víceúrovňové přímé nebo nepřímé vaření
vyvýšení roštu na vaření
základní součást sady EGGspander; kompatibilní s 2-dílným víceúrovňovým roštem
velikost rukojeti koše je dostatečně velká, aby se s ním dalo snadno manipulovat v rukavicích


PŮLKRUHOVÝ NEREZOVÝ ROŠT
Díky tomuto roštu budete moci použít polovinu vařící plochy v EGG na grilování, smažení nebo pečení. A stále vám zůstane dostatek místa, abyste si zároveň připravili jídlo jinou technikou vaření. Rošt je samozřejmě vyrobený z nejkvalitnější nerezové oceli.

PŮLKRUHOVÝ PERFOROVANÝ ROŠT
Máte rádi mořské plody nebo ryby připravené v EGG? Vyzkoušejte tento perforovaný půlkruhový rošt, který je ideální také například pro finální přípravu krájené zeleniny nebo chřestu.

nepřilnavý hliníkový povrch
odolný vůči teplotě až do 232°C


PŮLKRUHOVÝ PEČÍCÍ KÁMEN PRO CONVEGGTOR
Všestranný půlkruhový pečící kámen. Můžete jej použít společně s nerezovým košem pro convEGGtor jako mezivrstvu pro vaření ve dvou zónách, jedné přímé a druhé nepřímé. Anebo při použití dvou kamenů získáte plnohodnotný convEGGtor.
Je navržen jako “pečící zóna bez spálení”, navíc pokud umístíte dva půlkruhové pečící kameny vedle sebe, získáte maximální prostor pro vaření. Při použití convEGGtoru je riziko, že se ingredience umístěné u krajů mohou spálit. Proto je pečící kámen ideální pro vaření většího objemu jídel, jako například kuřecích křidélek, při nízkých teplotách. Navíc pokud jednu polovinu místa využijete pro vaření ve dvou zónách, stále máte dostatek místa pro přípravu jídla bez obav, že se vám spálí. Půlkruhový pečící kámen je vyroben z keramiky Big Green Egg.
Prosím nezapomeňte: pokud používáte 5-ti dílnou sadu EGGspander, tak pouze 1 půlkruhový pečící kámen se velikostně vejde do střední úrovně.

PŮLKRUHOVÝ LITINOVÝ ROŠT
Jste opravdovým grilařem? Použitím půlkruhového litonového roštu můžete připravit lososové steaky, hovězí steaky a zeleninu se záviděníhodným grilovacím vzorem. Perfektně opečené na vnější straně a přitom delikátně jemné uvnitř. Poloviční plocha vaření, ale plnná intenzivní chuť.

Masivní litina
Oboustranný. Použijte druhou stranu pro extra širokou mřížku na grilovaných pokrmech


PŮLKRUHOVÁ LITINOVÁ PLOTNA
Litinová půlkruhová plotna má dvě strany a dvě funkce. Žebrovaná strana je výborná na přípravu rybích filet nebo toustů, hladká strana zase na volská oka, lívance nebo palačinky. Protože tato litinová plotna na pečení zabere jen půlku roštu Big Green Egg, máte stále dost místa i na grilování.

Masivní litina
Oboustranný. Jedna strana plochá a druhá žebrovaná

VÝBĚR TECHNIK VAŘENÍ
MULTI-ZÓNA (PŘÍMÉ A NEPŘÍMÉ) VAŘENÍ
Sada EGGspander umožňuje přípravu pokrmů přímým i nepřímým vařením zároveň.

PIZZA & PEČENÍ
Pomocí convEGGtoru a pečícího kamene jednoduše a rychle přeměníte vaše EGG na pizza pec. Pro rozšíření pečící plochy použijte víceúrovňový rošt.

VAŘENÍ NA VÍCE ÚROVNÍCH
Nabízí rozšířenou kapacitu pro přípravu několika jídel najednou nebo při vaření pro velké skupiny. Horní rošt lze posunout dozadu pro snadný přístup k jídlu na spodním roštu.

COWBOY STYL GRILOVÁNÍ
Otočením 2-dílného víceúrovňového roštu získáte ideální plochu pro přípravu masa v “Cowboy stylu” přímo nad žhnoucím uhlím.

NÍZKÁ TEPLOTA & POMALÁ PŘÍPRAVA
Použití 5-dílné sady EGGspander se dvěma půlkruhovými pečícími kameny pro convEGGtor pro pomalé vaření při nízké teplotě. Příprava po dlouhé hodiny při nízké teplotě pro dokonalý pokrm. 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719120762
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large
Big Green Egg 5-ti dílná sada EGGspander Large
6875