Big Green Egg akátové postranní stolky Large

6001 

Big Green Egg akátové postranní stolky Large s pečetí kvality od Big Green Egg je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Big Green Egg akátové postranní stolky Large stojí ted u nás 6001 Kč.

Katalogové číslo: 665719121127 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg akátové postranní stolky Large od značky s dobrým jménem Big Green Egg . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Akátové postranní stolky jsou vyrobeny z masivního akátového dřeva a díky nim budete mít vaše ingredience a náčiní vždy po ruce. Tvrdé akátové dřevo s výrazným vzorkem se používá k výrobě špičkového nábytku. Postranní stolky se dají velmi jednoduše rozložit a znovu sklopit, samozřejmě jsou odolné vyšším teplotám. Prostě skvělé!
Akátové postranní stolky jsou dodávány s držáky, které jsou připevněny ke dřevu tak, aby nedošlo vlivem tepla k jejich roztahování nebo stahování. Mimo to je dřevo ošetřeno tenkou vrstvou oleje, který ho chrání před UV zářením a aby nedošlo ke změně barvy (ta bude tím pádem stále stejná a bude ladit k ostatnímu Big Green Egg příslušenství z akátového dřeva). Stačí tedy pouze rozložit a je to!

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719121127
  • Další vlastnosti: Rozměr šířka (cm) 28. Rozměr délka (cm) 48.  . . . . . . . . .
Big Green Egg akátové postranní stolky Large
Big Green Egg akátové postranní stolky Large
6001