Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax

2507 

Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax od výrobce s dlouholetou historií Big Green Egg – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax v současnosti pořídíte za cenu 2507 Kč.

Katalogové číslo: 665719116604 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax od známého dodavatele Big Green Egg , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Speciální konstrukce convEGGtoru zajistí správné prouzení vzduchu a vedení tepla. Nepřímé teplo, které propouští keramický tepelný štít, promění vaše EGG na plnohodnotnou venkovní pec. Ideálně se hodí na pomalé vaření při kterém se suroviny připravují delší dobu a při nízkých teplotách.
ConvEGGtor je jedno z nejoblíbenějších příslušenství Big Green Egg, protože rozšiřuje možnosti užití vašeho EGG. Dali byste si večer pizzu a nejlépe hned tu nejlepší pizzu? Tak zkombinujte convEGGtor s kamenem na pečení Baking Stone a můžete rovnou servírovat italské mistrovské dílo.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719116604
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax
Big Green Egg ConvEGGtor MiniMax
2507