Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large

10727 

Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large od kvalitní značky Big Green Egg – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large – nakoupíte u nás nyní za 10727 Kč.

Katalogové číslo: 665719120175 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large od tohoto výrobce Big Green Egg lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Silný, stabilní pojízdný stojan s masivními kolečky a pevným držadlem je určený k bezpečnému a snadnému přemisťování EGG. A to vše v jednotném designu.
V jediném robustním produktu se setkává praktické využití s unikátním designem a napovídají, že intEGGrovaný pojízdný stojan s držadlem byl speciálně vyvivut pro Big Green Egg. Podstavec z práškované oceli s pevným držadlem, který můžete použít k přemístění vašeho EGG kamkoliv si budete přát: do závětří, pod přístřešek nebo třeba dočasně do garáže.
Hrubý nebo nerovný povrch? Žádný problém pro masivní kolečka, která jsou navíc uzamykatelná. Při manipulaci zůstává vaše EGG bezpečně ve stojanu a i když je ještě rozehřáté, rukojeť zůstává studená.
Toto dokonalé spojení stojanu a držadla bylo vytvořeno speciálně pro Big Green Egg v jedinečném a autentickém vzhledu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719120175
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large
Big Green Egg Integrovaný pojízdný stojan+držadlo Large
10727