Big Green Egg litinový kotlík XXLarge, XLarge, Medium

2976 

Big Green Egg litinový kotlík XXLarge, XLarge, Medium od skvělé a známé značky Big Green Egg , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Big Green Egg litinový kotlík XXLarge, XLarge, Medium aktuálně za 2976 Kč.

Katalogové číslo: 665719117052 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg litinový kotlík XXLarge, XLarge, Medium od spolehlivého výrobce Big Green Egg lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Litina rozděluje teplo rovnoměrně po celém kotlíku a těžká poklice kotlíku udržuje všechnu páru uvnitř. Anebo můžete kotlík použít bez poklice a všechny suroviny získají jedinečnou chuť jídla připraveného na Big Green Egg. Dušené maso zůstane vždy nádherně šťavnaté a křehké. Jste zvědaví? Tak se vraťte za 4 hodiny…
A dušení, vaření, pečení, smažení a škvaření nechte na kotlíku Cast Iron Dutch Oven, a na Big Green Egg nebo na sporáku nebo na troubě. A až (konečně) skončíte… Můžete kotlík Cast Iron Dutch Oven dát do myčky na nádobí, ale ručně v dřezu ho opláchnete přece jen lépe. Kotlík Duch Oven má objem 5,2 litrů, průměr 27 cm. Jednou za čas ho potřete trochou rostlinného oleje, tím ho udržíte po dlouhou dobu v perfektním stavu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719117052
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg litinový kotlík XXLarge
Big Green Egg litinový kotlík XXLarge, XLarge, Medium
2976