Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm

909 

Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm s pečetí kvality od Big Green Egg – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm , produkt koupíte ted u nás za 909 Kč.

Katalogové číslo: 665719116864 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm značky Big Green Egg – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Grilované pokrmy můžete nakládat, obracet, a vytahovat z EGG jedním pohybem ruky. Bez toho aniž byste něco zašpinili nebo vám něco spadlo.
Kuřecí stehna, jehněčí kotlety nebo hamburgery můžete díky těmto nerezovým kleštím s praktickou rukojetí uchopit jediným pohybem. Nebo je můžete používat i na promíchání těstovin či salátů. Kleště Silicone Tipped Tongs jsou dlouhé 40 cm a odolné vůči teplotám do 260°C. A když už kleště nepotřebujete… Můžete je jednoduše vložit do myčky na nádobí společně s ostatním nádobím.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719116864
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm
Big Green Egg nerezové kleště se silikonovým povrchem 40 cm
909