Big Green Egg přenosný stojan MiniMax

5861 

Big Green Egg přenosný stojan MiniMax od kvalitní značky Big Green Egg . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Big Green Egg přenosný stojan MiniMax ve slevě pouze nyní za 5861 Kč.

Katalogové číslo: 665719120649 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg přenosný stojan MiniMax od kvalitního výrobce Big Green Egg lze u nás získat pouze nyní za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Stojan snadno rozložíte a vaše multifunkční zařízení na vaření bude stát v pohodlné pracovní výšce (výška stojanu je 60 cm!). Hotovo? Tak stačí zase jednoduše složit a můžete vyrazit!
Zvedněte MiniMax do pohodlné výšky pro vaření, v jeho novém přenosném stojanu, kamkoliv jedete. Přenosný stojan je vyroben z vysoce kvalitní práškované oceli. Má vysokou stabilitu, což znamená, že jej můžete postavit i na méně rovný terén.
Za pomocí rychloupínacích svorek vložíte MiniMax, aniž byste museli mít obavy, že se při otevírání a zavírání víka převrátí. Přenosný stojan lze jednoduše složit do plochého balíčku, který se velmi snadno přepravuje.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719120649
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg přenosný stojan MiniMax
Big Green Egg přenosný stojan MiniMax
5861