Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large

1461 

Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large od známé kvalitní značky Big Green Egg – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large právě teď za cenu 1461 Kč.

Katalogové číslo: 665719121035 Kategorie: Štítek:

Popis

Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large od známého výrobce Big Green Egg . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Můžete jej použít společně s nerezovým košem pro convEGGtor jako mezivrstvu pro vaření ve dvou zónách, jedné přímé a druhé nepřímé. Anebo při použití dvou kamenů získáte plnohodnotný convEGGtor.
Je navržen jako “pečící zóna bez spálení”, navíc pokud umístíte dva půlkruhové pečící kameny vedle sebe, získáte maximální prostor pro vaření. Při použití convEGGtoru je riziko, že se ingredience umístěné u krajů mohou spálit. Proto je pečící kámen ideální pro vaření většího objemu jídel, jako například kuřecích křidélek, při nízkých teplotách. Navíc pokud jednu polovinu místa využijete pro vaření ve dvou zónách, stále máte dostatek místa pro přípravu jídla bez obav, že se vám spálí. Půlkruhový pečící kámen je vyroben z keramiky Big Green Egg.
Prosím nezapomeňte: pokud používáte 5-ti dílnou sadu EGGspander, tak pouze 1 půlkruhový pečící kámen se velikostně vejde do střední úrovně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719121035
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large
Big Green Egg půlkruhový pečící kámen pro convEGGtor Large
1461