CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO

2049 

CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO od kvalitní značky CADAC je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO – nyní nakoupíte za 2049 Kč.

Katalogové číslo: 6001773111911 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO od skvělé a známé značky CADAC je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Možnosti objevování jsou s vařičem 2-Cook nekonečné. Tento stylový plynový gril je lehký a se dvěma nezávislými hořáky je dokonalým stolním společníkem.
Nenechte se zmást jeho velikostí, 2-Cook nezná žádná omezení. Tento všestranný gril, který pohodlně obslouží 2 až 4 osoby, se dodává se dvěma stojany na hrnce. Jako volitelné příslušenství je k dispozici keramická plochá deska a žebrovaná deska.
Ochrana plynového tlačítka na tomto sporáku zajišťuje, že bez stisknutí tlačítka (a následného otočení) neotevřete přívod plynu, což je obzvláště praktické, když jsou poblíž malé děti. Gumové nožičky na dně navíc zajišťují větší stabilitu a bezpečnost, protože zabraňují sklouznutí sporáku.
Poklici můžete použít také jako čelní sklo; plamen plynu tak při vaření nezhasíná. Po použití můžete víko opět zavřít pomocí praktického zavíracího klipu.
Přístroj funguje na plnitelnou plynovou láhev nebo na CADAC Power Pak.

Univerzální nízkotlaký sporák se 2 hořáky
Nylonové tělo a základna hořáku z nerezové oceli
Více variant vaření
Se zabezpečením plynovým tlačítkem
Gumové protiskluzové nožičky
Včetně 2 stojanů na květináče

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773111911
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 291. Rozměr výška (cm) 10. Rozměr hloubka (cm) 31. Rozměr šířka (cm) 57. Hmotnost (g) 3300. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO
CADAC Plynová plotýnka 2-COOK PRO
2049