CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb

1728 

CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb od přední značky CADAC lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb momentálně v akci za 1728 Kč.

Katalogové číslo: 6001773115841 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb od tohoto výrobce CADAC je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

CADAC Trio Power Pak je přenosný, lehký zdroj plynu pro plynový gril nebo sporák. Je ideální na kempování.
Do držáku se vejdou 3 plynové kartuše o hmotnosti 227 gramů. K Power Paku jednoduše připojíte plynový spotřebič. Trio Power Pak váží pouhých 1,2 kg a díky tomu není nutné používat těžkou plynovou láhev.
Pouzdro zařízení Trio Power Pak má odnímatelnou zadní část, takže kazety lze do zařízení snadno zacvaknout. Kombinací přívodu plynu do kazet se kazety méně rychle zmrazí a zařízení lze používat i při nižších teplotách.
Plyn do přístroje dodávají současně 3 kartuše (nejsou součástí dodávky). Přístroj Trio Power Pak však lze používat s kazetami s různým množstvím plynu. Zařízení Power Pak může pracovat i s 1 nebo 2 plynovými kazetami! Není nutné vyměňovat všechny 3 kartuše najednou – kartuše lze vyjmout nebo vyměnit samostatně.
Plynovou hadici můžete snadno (od)připojit pomocí integrované rychlospojky. Plynovou hadici tak odpojíte jediným "cvaknutím". Součástí dodávky je plynová hadice o délce 105 cm.

Lehký, přenosný zdroj plynu
Pro použití s 3x 227g kazetami (nejsou součástí dodávky)
S rychlospojkou CADAC
Dodává se s plynovou hadicí o délce 105 cm
Včetně úložné tašky

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773115841
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb
CADAC Trio Power Pak Kartuše 30 mb
1728