Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm

2588 

Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm od skvělé značky Casco , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm právě nyní za 2588 Kč.

Katalogové číslo: 28871_1652 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm od společnosti Casco , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Za bezpečností přileb Casco stojí mnohaletá tradice výroby, vývoj a certifikace přileb Casco. Přilba Casco je ideální volbou pro sportovní jezdce, kteří chtějí jezdit pohodlně, bezpečně a dobře při tom vypadat. 
Velkou předností přileb Casco je jejich výroba přímo v Německu (ty nejlevnější modely pak v německých továrnách situovaných v Rumunsku, stále ale Evropa, žádná Čína!):

garance kvality
záruka bezpečnosti
zdravotní nezávadnost
pravé certifikáty 
podpora evropského trhu, výroby a zaměstnanosti

Dostupné velikosti:
S = 52-54 cm
M = 54-58 cm
L = 59-62 cm
koncept 2 v 1 – snímatelný štítek přilby, přilbu lze použít na silničku i MTB kolo; systém je vyvinut a vyroben tak, aby vydržel opakované a časté sundavání a nandavání štítku.
Disc fit Vario – stahování systémem s kolečkem, jednoduše ovládáte jednou rukou, úprava velikosti po celém obvodu hlavy, nikoliv jen zepředu dozadu, přilba perfektně sedí.
Fresh Air Ventilation – maximální prodyšnot přilby zaručuje aktivní odvod tepla pomocí speciálních ventilačních kanálků. 26 otvorů pro ventilaci. V předních otvorech přilby je kovová mřížka proti hmyzu (kov je aerodynamický a neničí se UV zářením jako plast nebo látka). 
Frameworx – uvnitř přilby je zabudován rám po celé ploše skořepiny tak, aby maximálně vyztužil přilbu a zároveň při pádu rozvede energii nárazu po celé ploše přilby. Přilba je tak mnohem odolnější proti případnému prasknutí či rozpadnutí při pádu, kdy dojde k opakovanému nárazu.
Casco My Style – Barevné paspule na přilbě jsou reflexní a vyměnitelné, můžete si jednobarevnou přilbu doladit detailem Vaší oblíbené barvy, nebo dle aktuálního oblečení. Výměna paspulí je velmi jednoduchá a rychlá; Barevná škála je široká. Výměnné paspule je nutno dokoupit zvlášť, součástí přilby je vždy jen jeden pár barevných paspulí.
Patentované zapínání Casco Loc: Velice jednoduchý a pohodlný systém zapínání, díky kterému rozepnete přilbu rychlým pohybem jedné ruky; Samovolně se nerozepíná!   Technologie Monoscop In Mold Plus a Light Technologi  činí přilbu pevnější a odolnější proti nárazu, zároveň je lehká a odolná proti povětrnostním vlivům, vodě, slunci, UV záření; 
Reflexní prvky po celém obvodu přilby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Casco
  • EAN: 28871_1652
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Velikost helmy S = 52-54 cm.  . . . . . . . . .
Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm
Casco Cuda 2 cyklistická helma Oranžová S = 52-54 cm
2588