Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large

1039 

Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large od výrobce s dlouholetou historií Sea to Summit je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large aktuálně za 1039 Kč.

Katalogové číslo: 9327868046492 Kategorie: Štítek:

Popis

Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large značky s tradicí a dobrou pověstí Sea to Summit lze pořídit u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Tyto lehké, pevné a voděodolné peněženky jsou velice praktické a pojmou všechny vaše základní cestovní dokumenty, karty, bankovky a mince. Všechny peněženky jsou potaženy materiálem odolným proti RFID, který chrání před digitální krádeží. Tyto peněženky obsahují přihrádky na karty, velké přihrádky na bankovky a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí. Do střední (velikost M) a velké (velikost L) peněženky se vejdou i cestovní pasy. Zip po celé délce udržuje obsah v bezpečíBezpečné vnitřní kapsy na zip s oddělenými přihrádkamiVyrobeno z materiálu Ultra-Sil™, který je odolný proti vodě a potu a materiálu odolného vůči RFIDLarge (velikost L) obsahuje 8 přihrádek na karty, dvě velké přihrádky na bankovky, držák na pero a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Medium (velikost M) obsahuje 7 přihrádek na karty, dvě velké přihrádky na bankovky, držák na pero a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Small (velikost S) obsahuje 4 přihrádky na karty, dvě velké přihrádky na bankovky a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Materiál:100% nylon, 100% polyester RFID

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868046492
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 112.000g.  . . . . . . . . .
Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large
Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Large
1039