Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small

649 

Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small od spolehlivého výrobce Sea to Summit je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small – produkt momentálně prodáváme za 649 Kč.

Katalogové číslo: 9327868046454 Kategorie: Štítek:

Popis

Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small zboží dodává Sea to Summit . Zboží můžete mít u nás za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Tyto lehké, pevné a voděodolné peněženky jsou velice praktické a pojmou všechny vaše základní cestovní dokumenty, karty, bankovky a mince. Všechny peněženky jsou potaženy materiálem odolným proti RFID, který chrání před digitální krádeží. Tyto peněženky obsahují přihrádky na karty, velké přihrádky na bankovky a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí. Do střední (velikost M) a velké (velikost L) peněženky se vejdou i cestovní pasy. Zip po celé délce udržuje obsah v bezpečíBezpečné vnitřní kapsy na zip s oddělenými přihrádkamiVyrobeno z materiálu Ultra-Sil™, který je odolný proti vodě a potu a materiálu odolného vůči RFIDLarge (velikost L) obsahuje 8 přihrádek na karty, dvě velké přihrádky na bankovky, držák na pero a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Medium (velikost M) obsahuje 7 přihrádek na karty, dvě velké přihrádky na bankovky, držák na pero a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Small (velikost S) obsahuje 4 přihrádky na karty, dvě velké přihrádky na bankovky a kapsičku na zip, která slouží k uchování mincí.Materiál:100% nylon, 100% polyester RFID

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868046454
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 56.000g.  . . . . . . . . .
Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small
Cestovní peněženka Travel Wallet RFID Small
649