Dámský spací pytel Journey JoI – Women’s Regular

6479 

Dámský spací pytel Journey JoI – Women’s Regular zboží dodává Sea to Summit lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dámský spací pytel Journey JoI – Women’s Regular momentálně k dispozici za 6479 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095575 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dámský spací pytel Journey JoI – Women’s Regular od značky Sea to Summit je k získání právě teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.


Pokud máte nižší rozpočet a vysoké požadavky, tak jsou spacáky řady Journey™ tím, co hledáte!
Klasický zúžující se obdélníkový tvar dodává spacáku pohodlí a je přesně tím co hledáte pro vaše cesty kolem světa a nízkorozpočtové batůžkaření.
Ať už spíte po hostelech v Evropě, objíždíte Jižní Ameriku s batohem nebo spíte na chatách při přechodu Bibbulmun Track v západní Austrálii, klasický zúžující se tvar tohoto spacáku v kombinaci s 650+ Loft ULTRA-DRY Down™ poskytuje pohodlí, teplo a je snadno stlačitelný do malých rozměrů.
Ve spacích pytlích Journey™ používáme více peří a THERMOLITE® panely v oblasti nohou pomáhají udržet paty a kotníky v teple. Spacák má dámský střih, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa. Komorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci.
Lehké materiály snižují hmotnost a objem sbaleného spacáku, zatímco obousměrný boční zip #5 YKK po celé délce a samostatný zip v oblasti chodidel umožňují, aby se spacák dal úplně otevřít a využít i jako přikrývka. Zip v oblasti chodidel poskytuje extra větrání a umožňuje volnost pohybu nohou. 3D komorová konstrukce s boční přepážkou zajišťuje, že peří může dosáhnout svého maximálního loftu a dostane se tak až k samému okraji spacáku, čímž se maximalizuje izolace. Obložená kapuce se v případě potřeby dá pevně stáhnout a v teplejším počasí ji lze zploštit. Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje tepelným ztrátám kolem zipu. Je vyrobena z materiálu, který zajišťuje hladké zapínání a rozepínání bez zachycování zipu. Vnitřní materiál je vyroben z vysoce prodyšné tkaniny 20D, která je odolná proti pronikání peří. Jako doplněk k promyšleným designovým prvkům tohoto klasického spacáku jsme přidali velkou vnitřní bezpečnostní kapsu, která je ideální pro vaše cennosti nebo udržování baterií v teple. Dámský spacák – zužující se obdélníkový tvar pro perfektní vyvážení prostoru kolem těla a vysokého tepelného komfortu RDS 650+ Loft ULTRA-DRY Down™ pro vynikající izolaci a stlačitelnostVíce peří a THERMOLITE® panely v oblasti nohou pro dodatečné teploVertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místůmLehké materiály pro sníženou hmotnost a objemOboustranný boční zip #5 YKK a samostatný zip v oblasti nohou umožňují, aby se spacák dal použít i jako přikrývka a poskytují další možnosti ventilaceZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeVelká vnitřní bezpečnostní kapsa3D komorová konstrukce s boční přepážkou zajišťuje, že peří může dosáhnout svého maximálního loftu a dostane se tak až k samému okraji spacáku, čímž se maximalizuje izolace 3D kapuce se v případě potřeby dá pevně stáhnoutPodšívková tkanina je vyrobena z jemného materiálu 20D, který je lehký a vysoce prodyšný. Vnější nylonový materiál 30D je odolnýObsahuje kompresní vak Ultra-Sil™ pro kompaktní sbaleníTento spacák lze sepnout s druhým spacákemMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: kachní peří (Min. 85% peří), obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095575
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Barva Zelená. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -8. Extrémní teplota (°C) -25. Hmotnost 960.000g. . . . . . . . .
Dámský spací pytel Journey JoII - Women's Regular
Dámský spací pytel Journey JoI – Women’s Regular
6479