DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10

6507 

DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10 od skvělé a známé značky DWT Zelte je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10 zrovna nyní za cenu 6507 Kč.

Katalogové číslo: 4055693009249 Kategorie: , , Štítek:

Popis

DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10 od dodavatele s dlouholetou historií DWT Zelte lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Čelní stěna ke sluneční střeše Stella pro vytvoření kompletního předstanu. Přední stěna pro sluneční střechu Stella Přeměňte svou sluneční střechu Stella v kompletní předstan. Tato přední stěna se skládá ze dvou částí a ke stříšce a bočním stěnám se připojuje zipy. Toto rozšíření se doporučuje pouze v případě použití základových tyčí. Závěsy na oknech nejsou součástí balení, ale lze je dokoupit samostatně. Vlastnosti přední stěny ke sluneční střechu Stella: Promění prostor pod sluneční střechou v hezký předstan. Pro vytvoření kompletního předstanu je třeba zakoupit také boční díly. Připojení ke střeše a bočním dílům pomocí zipů. Parametry: barva:šedá materiál textilie: 100% PES polyester, s polyuretanovým zátěrem hmotnost: 5,2 – 7 kg podle velikosti

 

Informace o produktu

  • Značka: DWT Zelte
  • EAN: 4055693009249
  • Další vlastnosti: Velikost 10.  . . . . . . . . .
DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10
DWT Zelte Přední stěna DWT ke sluneční střeše Stella 10
6507