Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular

6599 

Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular od spolehlivého výrobce Sea to Summit je právě teď za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular za bezkonkureční cenu 6599 Kč.

Katalogové číslo: 9327868139408 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular od dodavatele s dobrým jménem Sea to Summit je k dispizici za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Extra silná a výjimečně teplá – 10 cm výšky matrace zaručí pohodlný spánek i v extrémních podmínkách.
Byla vyvinuta z nejprodávanější matrace Ether Light XT zvýšením izolace, aby byla teplejší, když teplota klesne. S hodnotou R nad 6 se 10 cm silná vzduchová matrace Sea to summit Ether Light XT Extreme předefinuje komfort spánku pro zimní dobrodružství po celém světě. Technologie Air Sprung Cell je důvodem, proč se vám na nafukovacích matracích lépe spí. Každý vzduchem odpružený článek se deformuje samostatně a umožňuje rohoži přizpůsobit se vašemu tvaru těla. To poskytuje větší pohodlí rovnoměrnějším rozložením tlaku na povrch matrace.
Pro extra silnou (XT) konstrukci Ether Light je použito mnoho TPU smyček k propojení horní a spodní vrstvy látky s bodově svařovanými komorami Air Jump Cell. Tyto smyčky umožňují umístit vrstvy dále od sebe a po nafouknutí vytvářejí větší vzduchové polštáře.. Tento design také vyžaduje celkově méně tkanin, což znamená skvělou stabilitu a pohodlí při nižší hmotnosti. Dvojité vrstvy izolace THERMOLITE vyplňují vzduchem odpružené buňky a zabraňují přenosu tepla z teplého těla na podlahu, zatímco podložka zůstává lehká a zároveň sbalitelná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868139408
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 938.000g.  . . . . . . . . .
Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular
Ether Light XT Extreme ASC Mat Regular
6599