Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm

31969 

Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm zboží dodává Fiamma je nyní k dostání výhodně za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm právě nyní za 31969 Kč.

Katalogové číslo: 8004815413729 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm od spolehlivého výrobce Fiamma . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

S pomocí stanových dílů Privacy Caravanstore ZIP vaši sáčkovou markýzu rychle proměníte v uzavřený předstan. Díky rychlému sestavení je Fiamma ZIP skvělým řešením pro krátké zastávky i pobyty v kempu. Fiamma Caravanstore ZIP kombinuje výhody markýzy a předstanu. S pomocí stanových dílů Privacy Caravanstore ZIP vaši sáčkovou markýzu rychle proměníte v uzavřený předstan. Díky rychlému sestavení je Fiamma ZIP skvělým řešením pro krátké zastávky i pobyty v kempu. Nová verze stanových dílů Privacy Caravanstore ZIP se může pochlubit robustnějším provedením a většími bočními okny. Díky systému ZIP jsou postranní díly připojeny k plátnu markýzy pomocí dvou robustních zipů. Uzavřený stan tak odolá dešti i průvanu. Na konci pobytu lze stanové díly ZIP jednoduše složit a pokračovat v cestě. Na rozdíl od původních modelů Fiamma ZIP není markýza součástí balení stanu Privacy ZIP! Markýzu Fiamma Caravanstore ZIP XL je zapotřebí objednat zvlášť! Pozor: stan Privacy ZIP lze použít pouze v kombinaci s markýzou Caravanstore označenou jako ZIP, která je vybavena speciálním zipovým systémem, stan ZIP není kompatibilní s klasickými modely Caravanstore!!! Vhodnou markýzu k tomuto stanu naleznete v záložce příslušenství pod detailním popisem produktu. U markýz Fiamma Caravanstore ZIP XL s délkou 360 cm a více musíte k tomuto předstanu objednat také vhodný rozšiřující díl přední stěny! Okna: stan je vybaven 3 otevíracími okny s moskytiérou, okna lze zcela uzavřít pomocí suchého zipu. Tyče: Rapid Set CS a Rafter (od délky 440 cm) Instalační výška: 240 – 260 cm (obě varianty) Parametry: pro: Caravanstore ZIP XL

 

Informace o produktu

  • Značka: Fiamma
  • EAN: 8004815413729
  • Další vlastnosti: Délka 280 cm.  . . . . . . . . .
Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm
Fiamma Předstan Privacy Caravanstore ZIP XL 280 cm
31969