Filtr KATADYN Hiker Pro

2610 

Filtr KATADYN Hiker Pro od známého výrobce KATADYN . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Filtr KATADYN Hiker Pro cenově vychází na 2610 Kč.

Popis

Filtr KATADYN Hiker Pro od výrobce KATADYN je nyní k dostání výhodně za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

KATADYN Hiker Pro je nejprodávanějším mikrofiltrem na americkém outdoorovém trhu. Filtr je nyní je nově k dispozici jako transparentní (průhledný) umožňující sledovat filtrační proces. Jde o poměrně malý filtr s hmotností nepřevyšující 233 g, který však díky své široké filtrační ploše poskytuje neočekávaně vysoký výkon. Z vody spolehlivě eliminuje baktérie, cysty a usazeniny. Údržba filtru venku je velice snadná díky omyvatelné ochranné síťce, která rovněž významně prodlužuje životnost 0,2mikronové sklovláknité filtrační kartuše. Aktivní uhlík obsažený v kartuši pak zlepšuje chuť vody a odstraňuje zápach (uhlík nelze samostatně vyměnit). Instalace a odnímání vstupní a výstupní hadičky je více než snadné díky rychlospojům. Součástí balení je předfiltr, omyvatelná ochranná síťka na filtrační element, 2 sady hadiček na rychlospoj, Easy Fill(TM) adaptér na lahev a cestovní pouzdro.
Vlastnosti:

Životnost: 1150 L
Výkon: 1 L / min
Mechanický tlakový mikrofiltr s přímou ruční pumpou,
Sklovklánitá kartuše obsahující aktivní uhlík

 

Informace o produktu

  • Značka: KATADYN
  • EAN: 7612013196705
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Filtr KATADYN Hiker Pro
Filtr KATADYN Hiker Pro
2610