Filtr Katadyn Vario

3770 

Filtr Katadyn Vario od společnosti KATADYN je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Filtr Katadyn Vario zrovna teď v akci za 3770 Kč.

Popis

Filtr Katadyn Vario od značky s dlouholetou tradicí KATADYN je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Našim cílem je vaše spokojenost.

Filtrace pomocí Varia je tříúrovňová – sestává z čistitelného keramického předfiltru nastavitelného v závislosti na míře zakalení vody, vysoce účinného filtru ze skelných vláken a kolony s aktivním uhlíkem zlepšujícím chuť vody. Je-li výkon až 2 litry vody za minutu, filtruje se přes sklovláknitou membránu a aktivní uhlí. Je-li voda trochu zakalenější, instaluje se keramický předfiltr prodlužující životnost sklovláknité kartuše. Vario je kompatibilní s většinou hydratačních lahví (se širokým hrdlem, např. typu Nalgene) a vaků (díky univerzální sponce) na trhu. Tento filtr na vodu je určen k filtraci čiré až mírně zakalené vody a je doporučen Českým klubem cestovatelů.Životnost:až 2 000 l v závislosti na zakalení zdrojové vody (sklovláknitá kartuše), 400 l (aktivní uhlík)Rozměry: 27 x 6 cmÚčinnost:eliminuje baktérie, prvoky, cysty, řasy, spóry, usazeniny, do jisté míry snižuje přítomnost chemických látek, zlepšuje chuť vody a redukuje zápachVýkon: až 2 l / minTechnologie:mechanický tlakový mikrofiltr s dvojčinnou pákovou ruční pumpouHmotnost: 425 gTesty:Bachema AG, Switzerland, 01.07.2010 – Raoultella terrigena, Salmonella typhimurium, E.coliBachema AG, Switzerland, 07.12.2004 – Psedomonas aeruginosa 

 

Informace o produktu

  • Značka: KATADYN
  • EAN: 24132
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Filtr Katadyn Vario
Filtr Katadyn Vario
3770