Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree

938 

Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree od společnosti KATADYN je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree výhodně ted u nás za 938 Kč.

Popis

Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree od značky s dobrým jménem KATADYN , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Při pití pouze jemně stiskněte naplněnou láhev. Po použití se filtrační kartuše vyčistí tak, že láhev pouze naplníte vodou, uzavřete a protřepete. Nebo kartuši vyjměte a vymáchejte ji v jezeře, řece či potoku. Láhev pak jednoduše srolujte, aby zabrala co nejméně místa, a vydejte se znovu na cestu.NAŠE TIPY:BeFree snese i mírně zakalenou zdrojovou vodu.PODROBNĚJŠÍ INFORMACE:Dutá vlákna jsou velmi tenké duté membránové trubičky, které jsou prohnuty ve tvaru písmene U. Znečištěná voda je k těmto vláknům přivedena zvenčí a je protlačena stěnou membrány. Cokoli větší než 0,1 mikronu je zadrženo vně membrány. Čistá voda projde do duté trubičky a je jí protlačena k čistému konci filtru. Protože filtr BeFree má otevřené pouzdro (snadná kontrola stavu filtru), bez obtíží se dostanete k vláknům a nečistoty z filtru vymyjete promácháním v jakékoli vodě (i znečištěné!). Test neporušenosti filtru vám dodá okamžitou a jistou zpětnou vazbu, zda je váš filtr stále bezpečný. Stačí fouknout do náustku. Pokud vzduch projde filtrem do láhve, filtr je problémový a je třeba ho vyměnit (u tohoto testu musí být filtr vlhký). Samotná láhev je opatřena širokým hrdlem pro snadné a rychlé plnění. Láhev je průhledná – vidíte množství a zakalení vody. Měkký materiál lahve je příjemný na omak a nemá žádné ostré hrany.Životnost: až 1 000 l v závislosti na zakalení zdrojové vody 

 

Informace o produktu

  • Značka: KATADYN
  • EAN: 7612013196415
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree
Filtr pro filtrační láhev Katadyn filtr BeFree
938