Gril Big Green Egg Large

47136 

Gril Big Green Egg Large od spolehlivé značky Big Green Egg . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Gril Big Green Egg Large momentálně k dispozici za 47136 Kč.

Katalogové číslo: 665719117632 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gril Big Green Egg Large od značky Big Green Egg lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Na ploše vaření v kamado grilu Large pohodlně připravíte všechna svá oblíbená jídla pro rodinu i přátele. A to i všechno naráz, protože na keramickém grilu Large máte dost prostoru na vaření pro 8 lidí.
Díky tomu jednoduše uvaříte na EGG Large kompletní tříchodové menu. Abyste získali další prostor, vložte kamado Large do akátového stolu nebo ho zabudujte přímo do venkovní kuchyně. Nebo ho jen posaďte do pojízdného stojanu a pomocí držadla pak svůj zahradní gril jednoduše přesunete kam bude třeba.

V místě topeniště dvojitý keramický plášť
Masivní litinový rošt v topenišni
Teploměr s velkým displejem
Litinový regulátor pro přesné nastavení teploty grilu
Materiál pláště: glazovaná vypalovaná keramika pro vysokoteplotní použití
Nerezový rošt: průměr 48 cm
Grilovací plocha: 1688 cm2

JEDINEČNÁ KERAMIKA
Keramika, která se používá při výrobě Big Green Egg, odráží teplo, které vzniká hořením dřevěného uhlí. To vytváří proudění vzduchu, díky němuž jsou ingredience a jídlo výjimečně chutné.
Keramika pro Big Green Egg byla částečně vyvinuta v NASA a má výjimečně vysokou kvalitu, protože má vynikající izolační vlastnosti a odolává extrémním teplotám a teplotním výkyvům.
DOKONALÁ CIRKULACE VZDUCHU
Teplo odrážející keramika a tvar Big Green Egg umožňují vzduchu uvnitř dokonale cirkulovat. Díky tomu se jídlo vaří rovnoměrně a při požadované teplotě.
UDRŽITELNÝ A EKONOMICKÝ
Výborná cirkulace vzduchu přináší další výhodu; horký vzduch zůstává uvnitř Big Green Egg, což z něj činí velmi úsporné zařízení. Dřevěné uhlí hoří dlouho a efektivně s minimálním zbytkem popela.
Kromě toho, že EGG je při užití ekonomické, je zároveň vyrobeno i z hospodárně udržitelných materiálů, což je hlavní cíl společnosti Big Green Egg.
OPTIMÁLNÍ REGULACE TEPLOTY
V Big Green Egg můžete regulovat a udržovat teplotu v rozmezí od 70 do 350 ° C, i když je venkovní teplota hluboko pod bodem mrazu.
V důsledku vysoké tepelné izolace keramiky, vnější teploty neovlivňují teplotu uvnitř EGG.
CELOŽIVOTNÍ ZÁŽITEK
Konečná kombinace konstrukce, výrobního procesu a jedinečné keramiky činí z Big Green Egg velmi trvanlivou venkovní pec s delší životností než srovnatelné výrobky.
Big Green Egg můžete rozpalovat více než 100 000krát, aniž by utrpělo na kvalitě. To znamená, že Big Green Egg Vám bude sloužit po celý život. Můžete na něm po celé dny zdravým způsobem připravovat pokrmy a jídla vždy se zárukou vynikajích výsledků.
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
Kromě grilování, pečení, vaření v páře, smažení a uzení je Big Green Egg také vhodné pro pomalé vaření větších kusů masa nebo jemných ingrediencí, jako jsou měkkýši, korýši a rybí filé.
Pomocí keramického convEGGtoru snadno přeměníte Vaše Big Green Egg na kompletní pec. S pečícím kamenem můžete snadno upéct skvělý chléb a pizzu s dokonalou kůrkou. Možnosti jsou nekonečné: vyzkoušejte vše, kreativitě se meze nekladou!

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719117632
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 84. Rozměr šířka (cm) 54. Hmotnost (g) 73000. Sbalené rozměry – výška (cm) 68. Sbalené rozměry – šířka (cm) 58. Sbalené rozměry – hloubka (cm) 58. . . . . . . . .
Gril Big Green Egg Large
Gril Big Green Egg Large
47136