Gril Big Green Egg MiniMax

29123 

Gril Big Green Egg MiniMax od přední společnosti Big Green Egg , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Gril Big Green Egg MiniMax aktuálně výhodně za 29123 Kč.

Katalogové číslo: 665719119650 Kategorie: , Štítek:

Popis

Gril Big Green Egg MiniMax od skvělého výrobce Big Green Egg je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Tento cestovní kamado gril je nejmladším členem rodiny Big Green Egg a zároveň nejkompaktnějším. Je jen o 7 cm vyšší než Big Green Egg Mini, ale má o hodně větší plochu na vaření, která je srovnatelná s Big Green Egg Small. A tak nabízí dostatek prostoru na vaření pro 4 až 6 osob. Navíc můžete vařit přímo na stole; MiniMax je vysoký pouhých 50 cm, takže je ideálním modelem pro postavení přímo na stůl.
A ani zdaleka není tak těžký! Na zdvihnutí 35-kilového MiniMaxu nepotřebujete být profesionální vzpěrač. Standardně je dodáván v mobilním nosiči EGG Carrier, takže přemístit jej kamkoliv není žádný problém. Profesionální gril Big Green Egg MiniMax můžete často najít i ve vyhlášených restauracích.

V místě topeniště dvojitý keramický plášť
Masivní litinový rošt v topenišni
Teploměr s velkým displejem
Litinový regulátor pro přesné nastavení teploty grilu
Součastí je mobilní nosič EGG Carrier
Materiál pláště: glazovaná vypalovaná keramika pro vysokoteplotní použití
Nerezový rošt: průměr 33 cm
Grilovací plocha: 855 cm2

JEDINEČNÁ KERAMIKA
Keramika, která se používá při výrobě Big Green Egg, odráží teplo, které vzniká hořením dřevěného uhlí. To vytváří proudění vzduchu, díky němuž jsou ingredience a jídlo výjimečně chutné.
Keramika pro Big Green Egg byla částečně vyvinuta v NASA a má výjimečně vysokou kvalitu, protože má vynikající izolační vlastnosti a odolává extrémním teplotám a teplotním výkyvům.
DOKONALÁ CIRKULACE VZDUCHU
Teplo odrážející keramika a tvar Big Green Egg umožňují vzduchu uvnitř dokonale cirkulovat. Díky tomu se jídlo vaří rovnoměrně a při požadované teplotě.
UDRŽITELNÝ A EKONOMICKÝ
Výborná cirkulace vzduchu přináší další výhodu; horký vzduch zůstává uvnitř Big Green Egg, což z něj činí velmi úsporné zařízení. Dřevěné uhlí hoří dlouho a efektivně s minimálním zbytkem popela.
Kromě toho, že EGG je při užití ekonomické, je zároveň vyrobeno i z hospodárně udržitelných materiálů, což je hlavní cíl společnosti Big Green Egg.
OPTIMÁLNÍ REGULACE TEPLOTY
V Big Green Egg můžete regulovat a udržovat teplotu v rozmezí od 70 do 350 ° C, i když je venkovní teplota hluboko pod bodem mrazu.
V důsledku vysoké tepelné izolace keramiky, vnější teploty neovlivňují teplotu uvnitř EGG.
CELOŽIVOTNÍ ZÁŽITEK
Konečná kombinace konstrukce, výrobního procesu a jedinečné keramiky činí z Big Green Egg velmi trvanlivou venkovní pec s delší životností než srovnatelné výrobky.
Big Green Egg můžete rozpalovat více než 100 000krát, aniž by utrpělo na kvalitě. To znamená, že Big Green Egg Vám bude sloužit po celý život. Můžete na něm po celé dny zdravým způsobem připravovat pokrmy a jídla vždy se zárukou vynikajích výsledků.
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
Kromě grilování, pečení, vaření v páře, smažení a uzení je Big Green Egg také vhodné pro pomalé vaření větších kusů masa nebo jemných ingrediencí, jako jsou měkkýši, korýši a rybí filé.
Pomocí keramického convEGGtoru snadno přeměníte Vaše Big Green Egg na kompletní pec. S pečícím kamenem můžete snadno upéct skvělý chléb a pizzu s dokonalou kůrkou. Možnosti jsou nekonečné: vyzkoušejte vše, kreativitě se meze nekladou!

 

Informace o produktu

  • Značka: Big Green Egg
  • EAN: 665719119650
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 52. Rozměr šířka (cm) 34. Hmotnost (g) 35000. Sbalené rozměry – výška (cm) 44. Sbalené rozměry – šířka (cm) 48. Sbalené rozměry – hloubka (cm) 48. . . . . . . . .
Gril Big Green Egg MiniMax
Gril Big Green Egg MiniMax
29123