Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová

9009 

Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová od skvělé a známé značky Hindermann – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová – nyní zakoupíte od 9009 Kč.

Katalogové číslo: 4250310184891 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová od kvalitní společnosti Hindermann je momentálně za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Izolace zadních dveří Hindermann pro Fiat Ducato účinně tepelně izoluje prostor pro spaní. Izolace zadních dveří Hindermann pro Fiat Ducato účinně tepelně izoluje prostor pro spaní. Skládá se ze dvou částí, které se pomocí magnetů připevňují ke dveřím uvnitř vozidla. Při zavřených dveřích se oba díly uprostřed překrývají. Vnitřní strana izolace je potažena příjemným velurovým materiálem. Určeno pro vozy Fiat Ducato od data výroby 07/2006. Vlastnosti izolace zadních dveří Hindermann pro Fiat Ducato: Účinně tepelně izoluje prostor pro spaní. Skládá se ze dvou částí. Připevňuje se pomocí magnetů ke dveřím uvnitř vozidla. Při zavřených dveřích se díly překrývají. Vnitřní strana je potažena příjemným velurovým materiálem. Pro vozy Fiat Ducato od data výroby 07/2006. Parametry: barva: béžová / světle šedá pro vozidlo: Fiat Ducato X250/X290, všechny modely od 06/2006 hmotnost: 2,2 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: Hindermann
  • EAN: 4250310184891
  • Další vlastnosti: Barva béžová.  . . . . . . . . .
Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová
Hindermann Izolace zadních dveří pro Fiat Ducato béžová
9009