Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm

5519 

Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm značky Hindermann . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm ve výhodné ceně 5519 Kč.

Katalogové číslo: 4250310174540 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm od značky s dobrým jménem Hindermann je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Ochranná střešní plachta pro karavan Hindermann Wintertime je vyrobena z prodyšného třívrstvého netkaného materiálu SFS-3 vyznačujícího se vysokou pevností v tahu a nízkou hmotností. Ochranná střešní plachta pro karavan Hindermann Wintertime je vyrobena z prodyšného třívrstvého netkaného materiálu SFS-3 vyznačujícího se vysokou pevností v tahu a nízkou hmotností. Univerzální plachta je vhodná nejen pro karavany, ale také pro obytná auta, popřípadě i dodávky. Plachta chrání před deštěm, prachem a špínou, ledem a sněhem, horkem a také ptačím trusem a dalšími nečistotami. Její délka je volitelná, takže může chránit i přední a zadní část vozidla. Pro bezproblémové připevnění je plachta vybavena trojúhelníkovými klopami, ke kterým lze upevnit přiložené popruhy. Součástí balení je opravná sada a prostorná taška pro skladování a přepravu plachty. Vlastnosti ochranné střešní plachty pro karavan Hindermann Wintertime: Vyrobena z prodyšného třívrstvého netkaného materiálu SFS-3. Je vhodná pro karavany, obytná auta, popřípadě i dodávky. Chrání před deštěm, prachem a špínou, ledem a sněhem, ptačím trusem a dalšími nečistotami. Může chránit i přední a zadní část vozidla. Je vybavena klopami pro beproblémové upevnění přiložených popruhů. Součástí balení je opravná sada a taška pro skladování a přepravu plachty. Parametry: barva: šedá počet popruhů: 14 materiál: 19 % PE polyethylen, 81 % PP polypropylen hmotnost: 5,5 až 7 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: Hindermann
  • EAN: 4250310174540
  • Další vlastnosti: Velikost 650 x 300 cm.  . . . . . . . . .
Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm
Hindermann Ochranná střešní plachta pro karavan Wintertime 650 x 300 cm
5519