Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá

6119 

Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá od značky s dlouholetou historií Hindermann . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá právě nyní za skvělou cenu 6119 Kč.

Katalogové číslo: 4250310181654 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá od tohoto předního výrobce Hindermann – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Termoizolační clona Hindermann pro Fiat Ducato odděluje neizolovanou kabinu řidiče v plné výšce od obytné části a chrání před vnikajícím chladem a ztrátou tepla. Termoizolační clona Hindermann pro Fiat Ducato odděluje neizolovanou kabinu řidiče v plné výšce od obytné části a chrání před vnikajícím chladem a ztrátou tepla. Vrchní materiál clony je 100 % polyester, materiál zadní strany je 100 % polyuretan. Strana směřující do obytného prostoru je potažena příjemným polyesterovým velurem. Na straně směřující do kabiny je reflexní pohliníkovaná polyesterová fólie. Montuje se ve výšce slunečních clon a připevňuje se na obou stranách integrovanými šroubovacími druky. Uzavíratelná klapka umožňuje pohodlný přístup k rádiu. Určeno pro vozy Fiat Ducato od data výroby 07/2006. Vlastnosti termoizolační clony Hindermann pro Fiat Ducato: Odděluje neizolovanou kabinu řidiče od obytné části. Chrání před vnikajícím chladem a ztrátou tepla. Vrchní materiál clony je 100 % polyester, materiál zadní strany 100 % polyuretan. Strana směřující do obytného prostoru je potažena příjemným polyesterovým velurem. Připevňuje se na obou stranách integrovanými šroubovacími druky. Uzavíratelná klapka umožňuje pohodlný přístup k rádiu. Pro vozy Fiat Ducato od data výroby 07/2006. Parametry: barva: béžová / světle šedá hmotnost: 2,8 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: Hindermann
  • EAN: 4250310181654
  • Další vlastnosti: Barva světle šedá.  . . . . . . . . .
Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá
Hindermann Termoizolační clona pro Fiat Ducato světle šedá
6119