Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – …)

7359 

Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – …) od výrobce s dlouholetou historií Hindermann lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – …) – zboží máme ted u nás za 7359 Kč.

Katalogové číslo: 4250310173826 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – …) od našeho výrobce Hindermann lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky Hindermann LUX-DUO je dokonale přizpůsobena Vašemu vozu a poskytne mu výbornou tepelnou izolaci při Vaší zimní dovolené. Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky Hindermann LUX-DUO je dokonale přizpůsobena Vašemu vozu a poskytne mu výbornou tepelnou izolaci při Vaší zimní dovolené. Skládá se z horní a spodní části, které se prodávají samostatně. Horní část izoluje čelní okno a okna řidiče a spolujezdce. Spodní část sahající až k zemi zakrývá motorový prostor, podběhy a dveře řidiče a spolujezdce, čímž chrání před průvanem pod kabinou řidiče a únikem tepla z kabiny. Vnější část plachty je vyrobena z pevného polyethylenu odolného vůči povětrnosním vlivům. Vnitřní část z polyesteru zabraňuje zadržování vlhkosti. Materiál dobře odolává zimě a lze jej srolovat nebo složit i v případě silného mrazu. Vrchní díl se pomocí všitých kapes navleče na rohy pootevřených dveří řidiče a spolujezdce a zdola se napne pomocí gumových popruhů, které jsou součástí balení. Spodní díl se jednoduše připne k hornímu dílu pomocí suchého zipu. Kapsy na dveřích mají nastavitelnou velikost a lze je použít i s namontovaným vnitřním zatemňovacím systémem. Na předním skle lze horní část plachty částečně či zcela otevřít pro výhled z dodávky ven. Horní část plachty je možno vybavit samostatnou krycí vložkou jako ochranou soukromí zvenčí. Vlastnosti termoizolační plachty pro obytná auta a dodávky Hindermann LUX-DUO: Poskytne vozu výbornou tepelnou izolaci při zimní dovolené. Skládá se z horní a spodní části, které se prodávají samostatně. Vnější část plachty je vyrobena z pevného polyethylenu. Vnitřní část z polyesteru zabraňuje zadržování vlhkosti. Materiál lze srolovat nebo složit i v případě silného mrazu. Všité kapsy vrchního dílu se navlečí na rohy dveří a napnou pomocí gumových popruhů. Spodní díl se připne k hornímu pomocí suchého zipu. Na předním skle lze částečně či zcela otevřít pro výhled z dodávky ven. Okno lze vybavit samostatnou krycí vložkou jako ochranou soukromí zvenčí. Parametry: barva: šedá materiál plátna: 55 % polyethylen, 45 % polyester Video

 

Informace o produktu

  • Značka: Hindermann
  • EAN: 4250310173826
  • Další vlastnosti: Typ spodní část. Typ vozidla Fiat Ducato (2006 – …).  . . . . . . . . .
Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – ...)
Hindermann Termoizolační plachta pro obytná auta a dodávky LUX-DUO spodní část Fiat Ducato (2006 – …)
7359