Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – …)

5119 

Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – …) od kvalitního výrobce Hindermann , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – …) cenově vychází na 5119 Kč.

Katalogové číslo: 4250310176544 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – …) od známé kvalitní značky Hindermann . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Termokryt na okna Hindermann Classic dokonale zakrývá přední a boční okna a díky polyesterové izolaci o tloušťce cca 10 mm snižuje náklady na vytápění v zimě a teplotu uvnitř vozidla v létě. Termokryt na okna Hindermann Classic dokonale zakrývá přední a boční okna a díky polyesterové izolaci o tloušťce cca 10 mm snižuje náklady na vytápění v zimě a teplotu uvnitř vozidla v létě. Kryt se vyznačuje vynikajícími izolačními vlastnostmi a nízkou hmotností. Kryt je možno srolovat nebo složit i v silných mrazech. Připevňuje se ke dveřím pomocí kapes, uchycení je bezpečné a kryt se dokonale tvarově přizpůsobuje povrchu vozu. Přední část krytu je možno odklopit a použít volitelně dostupnou krycí vložku pro ochranu vnitřku vozidla před zvědavými pohledy. Gumové napínáky jsou součástí dodávky. Vlastnosti termokrytu na okna Hindermann Classic: Dokonale zakrývá přední a boční okna. Snižuje náklady na vytápění v zimě a teplotu uvnitř vozidla v létě. Má vynikajícími izolační vlastnosti a nízkou hmotnost. Lze srolovat nebo složit i v silných mrazech. Připevňuje se ke dveřím pomocí kapes. Přední část krytu je možno odklopit a použít krycí vložku pro ochranu před zvědavými pohledy. Gumové napínáky jsou součástí dodávky. Parametry: materiál textilie: 45 % PES polyester, 55 % PE polyethylen hmotnost: 2,5 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: Hindermann
  • EAN: 4250310176544
  • Další vlastnosti: Typ vozidla Ford Transit (2014 – …).  . . . . . . . . .
Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – ...)
Hindermann Termokryt na okna Classic Ford Transit (2014 – …)
5119