Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)

729 

Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) od skvělé značky Sea to Summit je k dostání výhodně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) ve slevě pouze nyní za 729 Kč.

Katalogové číslo: 9327868051441 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK) od známého dodavatele Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Kolíky Sea to Summit Ground Control™ jsou dokonalými náhradními kolíky pro váš stan, plachtu nebo přístřešek. Jsou vyrobeny z eloxované slitiny a nabízejí vysokou pevnost v poměru k jejich hmotnosti. Třístranný design je mimořádně pevný a dobře se s ním pracuje jak v měkkém, tak v tvrdém terénu. V tvrdším terénu, kde vám nejde kolík zcela zapíchnout, oceníte kotvící body v různých výškách, které minimalizují pákový mechanismus na kolík. Každý kolík má reflexní smyčku s luminiscenčním úchytem, díky kterému je kolík ve tmě viditelný a snadno ho vytáhnete ze země. Obsahuje úložný pytlík Ultra-Sil Peg, který udržuje vaše kolíky pohromadě. Vyrobeno z eloxované slitiny 7075-T6 pro maximální pevnost Luminiscenční úchyt na smyčce, který po nabití slunečním světlem vyzařuje zelené světlo, pomáhá při vytahování kolíku ze země.Reflexní šňůrky, které jsou dobře vidět, když na ně zasvítíte čelovkou.Více kotvících bodů pomáhá snižovat páku na kolíkK dispozici v balení 8 kolíků nebo jako sada 21 kusůMateriál:Kolík: 100% hliník; Šňůrka:polypropylen a 100% TPU

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868051441
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Hmotnost 118.000g.  . . . . . . . . .
Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)
Kolíky Ground Control Tent Pegs (8PK)
729