Kompaktní plynový alarm Zenec

2595 

Kompaktní plynový alarm Zenec od dodavatele se skvělou pověstí ZENEC je právě teď za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Kompaktní plynový alarm Zenec výhodně za super cenu 2595 Kč.

Katalogové číslo: 4260083550076 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kompaktní plynový alarm Zenec od skvělého výrobce ZENEC je nyní k dostání výhodně za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Plynový alarm GBA-I od společnosti Thitronik je speciálně navržený pro montáž na stěnu vozidla a uvítají jej všichni majitelé karavanů, obytných vozů, lodí či řidiči kamiónů. Díky snadné instalaci jej lze přenášet mezi vozidly či kamkoliv jinam kde je potřeba. Alarm slouží k detekci narkotických plynů (tzv. “Knock Out” plynů – uspávacích plynů) a Propan-Butanu. Při nebezpečí vás upozorní interní siréna. Přístroj je také vybaven funkcí automatického dynamického přizpůsobení podle teploty a automatickou funkcí self-test. To zaručuje správnou funkci vždy a za různých klimatických podmínek. Pro maximální mobilitu lze k napájení také využít zapalovačové zásuvky ve vašem vozidle.Instalační návod a návod k obsluze v CZOriginální návod

 

Informace o produktu

  • Značka: ZENEC
  • EAN: 4260083550076
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kompaktní plynový alarm Zenec
Kompaktní plynový alarm Zenec
2595