Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter

975 

Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter od společnosti Sea to Summit je právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter aktuálně v akci od 975 Kč.

Popis

Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter od známého výrobce Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Konvička X-Kettle™ je po složení pouze 35 mm vysoká a je tak malým praktickým doplňkem do vaší kempingové kuchyně. Bezpečně v ní uvaříte 1 l tekutin a můžete si tak dopřát hrnek čaje nebo horké čokolády ať už jste kdekoli. S rostoucí popularitou hotových, mrazem sušených, pokrmů je tato konvička vším, co potřebujete k zalití dvou jídel. Pokud dáváte přednost čerstvé rýži nebo těstovinám, široký okraj a stabilní držadla umožňují její použití i jako hrnce o objemu 1,3 l. Lehká a odolná, dno z tvrdě eloxovaného hliníku Silikonové stěny (z potravinářského silikonu) jsou odolné vůči teplu a dají se složit pro pohodlnou přepravuPrůsvitný, odolný plast, zkracuje dobu varu a umožňuje jemnější regulaci teplotyŠiroké hliníkové dno je maximálně tepelně vodivé a chrání silikonové stěnyDvě držadla z Nylonu 6-6 vyztuženého sklolaminátem podporují horní okraj konvičky a zlepšují kontrolu při přelévání tekutinSilikonový pásek zajišťuje během přepravy pokličku i držadlaDo konvičky můžete uskladnit dva hrnky X-Mug™s nebo X-Cup™s a konvičku můžete vložit do hrnce X-Pot™ 1.4L a X-Pot™ 2.8L.Materiál:dno: 100% hliník; hlavní část: 100% silikon; poklička: 100% PCTG; Držadlo: 100% nylon 66 vyztužený sklolaminátem

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868050314
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Hmotnost 186.000g.  . . . . . . . . .
Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter
Konvička X-Pot Kettle 1.3 Liter
975