Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L

51218 

Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L od známé společnosti ARB je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L k sehnání zrovna v akci za 51218 Kč.

Katalogové číslo: 31217 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L od spolehlivého výrobce ARB – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Přenosný elektrický chladicí box ARB ZERO je nejnovějším přírůstkem do řady ARB lednic. Je nabitý jedinečnými funkcemi, které vám zajistí co nejbezstarostnější pobyt v přírodě. Tento stylový chladicí box je k dispozici buď v jednozónovém, nebo dvouzónovém provedení a ve čtyřech různých velikostech.
Pokud hledáte nový způsob, jak udržet plechovky v chladu a jídlo ve zmrzlém stavu, hledejte nový elektrický chladicí box ZERO od společnosti ARB. Mít k dispozici chladicí i mrazicí prostor najednou znamená, že můžete cestovat delší dobu bez doplňování zásob.
Jsou k dispozici v objemu 69 L a 96 L a díky rychloupínacímu víku pro výměnu otvorů a přednímu a zadnímu přívodu stejnosměrného proudu, jsou dokonalým doplňkem vašeho auta, obytného přívěsu nebo karavanu. Pro větší pohodlí jsou přenosné chladicí boxy vybaveny také předním vstupem střídavého proudu pro připojení doma nebo na místě s elektrickou energií a praktickou zásuvkou USB pro nabíjení vašich zařízení. Teplotu můžete ovládat pomocí panelu na přední straně nebo bezdrátově prostřednictvím zdarma stažitelné aplikace na kompatibilních zařízeních s technologií Bluetooth.
Vlastnosti:

Chladí v rozmezí od -22°C až 10°C
Hmotnost: 36,6 kg
Kapacita: 96 L
Napájení pomocí 12V nebo 230V
Odběr proudu: 0,8 Ah
Integrovaná ochrana proti vybití akumulátoru
Bluetooth připojení
Vnitřní LED osvětlení

 

Informace o produktu

  • Značka: ARB
  • EAN: 31217
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost (kg) 36,6. Rozměr výška (cm) 50,9. Rozměr šířka (cm) 54,8. Rozměr délka (cm) 93,5. Objem (l) 96. Napětí (V) 12. Napětí (V) 230. . . . . . .
Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L
Lednice ZERO DUAL-ZONE 96L
51218