Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém

94399 

Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém od tohoto předního výrobce Linnepe je u nás za bezkonkurenční cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém – nyní zakoupíte od 94399 Kč.

Katalogové číslo: 4041431874439 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém od kvalitní společnosti Linnepe je k dispizici za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Plně automatické stabilizační nohy Linnepe Autolift s vodotěsnými konektory a motory poskytují díky své robustní, pozinkované konstrukci dlouhou životnost. Jsou vhodné pro všechny typy vozidel do 5,5 tuny. Snadná montáž na rám vozidla. Možnost výběru ze dvou konstrukčních sad sestávajících ze dvou nebo čtyř sloupců, každý sloupec o nosnosti 2000 kg. Ovládání sloupců je možné pomocí ovládacího panelu v kabině nebo pomocí dálkového ovladače. Uživatel může ovládat zarovnání sloupců manuálně a nebo se spolehnout na automatiku (pouze u 4-sloupcového systemu) a přivést vozidlo během několika okamžiků do stabilní a vodorovné polohy. Integrovaný inteligentní systém regulace zajišťuje maximální bezpečnost tak, aby nedošlo k poškození vozidla v důsledku torzní síly při vyrovnávání. Po zapnutí zapalování je řidič upozorněn pípnutím, že jsou nohy ještě na zemi. Provoz je možný i v případě výpadku napájení, a to díky ručnímu nouzovému ovládání. Pomocí přiložených prodloužení je možno upravit délku nohou z 300 na 360 nebo 420 mm, zdvih ale zůstává konstatní 180 mm. Pro montáž je třeba světlá výška vozu minimálně 33 cm. Obsah balení: centrální jednotka řídící jednotka nosné sloupce kompletní kabeláž Tento produkt je určen pouze k odborné montáži! Parametry: nosnost: 2000 kg na sloupec celková nosnost: 5500 kg, zdvih: 180 mm příkon: max. 12 A délka: standardně 300 mm (rozšiřitelná na max. 430 mm) hmotnost nosného sloupce: 11 kg celková hmotnost: 49 kg provozní teplota: -20 °C až +50 °C Varianty: 2-sloupcový systém na zadní stabilizátory se dvěma sloupci 4-sloupcový systém pro automatické vyrovnávání se čtyřmi sloupci Video:

 

Informace o produktu

  • Značka: Linnepe
  • EAN: 4041431874439
  • Další vlastnosti: Typ 4-sloupcový systém.  . . . . . . . . .
Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém
Linnepe Elektrické stabilizační nohy Autolift 4-sloupcový systém
94399