LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová

6999 

LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová od dodavatele s dobrým jménem LOTUSGRILL je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová momentálně k dispozici za 6999 Kč.

Katalogové číslo: 23427_407 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová od této skvělé značky LOTUSGRILL . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.
LotusGrill – revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí
LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí. Žhnoucí srdce grilu, zásobník uhlí, je chráněno před odkapávajícím tukem. Díky tomuto řešení LotusGrill funguje bez zápachu a nedochází k tvorbě dýmu a zdraví škodlivých látek.
Grilujte již za 2 až 3 minuty!
Tichý ventilátor, napájený 4 bateriemi AA, se velmi rychle postará o rovnoměrné nahřátí dřevěného uhlí. Během 2-3 minut tak můžete začít grilovat! Provozní teplotu dále snadno regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu. LotusGrill byl navržen jako dvouplášťový tak, aby byl maximálně bezpečný pro Vás a Vaše děti. Vnější stěna grilu se nezahřívá, takže LotusGrill můžete mít přímo na stole nebo jej můžete libovolně přenášet v průběhu grilování.V případě převržení či pádu grilu zabraňují úniku žhavých uhlíků ze zásobníku bezpečnostní svorky.
Jednoduchá údržba
LotusGrill lze snadno rozložit na jednotlivé díly, což velice usnadňuje čištění a údržbu – grilovací rošt a mísa na tuk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze je tak mýt v myčce na nádobí! Grilování s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 180 gramů dřevěného uhlí LotusGrill vydrží 45-60 minut provozu!
Šest skvělých barev 
LotusGrill je k dostání v šesti atraktivních barvách, vždy s praktickou taškou pro snadný přenos a skladování. Dalšími součástmi balení jsou sada baterií AA, gelový podpalovač LotusGrill na ethanolové bázi a 100% přírodní dřevěné uhlí LotusGrill z tvrdého bukového dřeva.
Parametry a specifikace:


Typ:
gril na dřevěné uhlí
Určeno pro:bezkouřové grilování na balkóně, zahradě, terase, na chalupě, v parku, v kempu, na rybách, na lodi, apod.


Konstrukce:unikátní dvouplášťová s patentovaným systémem proudění vzduchu Wedermann
Použité materiály:nerezová ocel, slitiny ušlechtilých kovů
Nastavení teploty:plynulé, pomocí elektronického ovladače proudění vzduchu
Další vlastnosti:

snadná příprava a rychlé rozehřátí grilu (2-3 min)
zdravé a bezpečné grilování na dřevěném uhlí
nízká spotřeba uhlí
snadno přenosný a skladovatelný
grilovací rošt a odkapávací mísa na tuk vhodné do myčky na nádobí

Součást balení:

Praktická taška pro přenos a skladování
Sada baterií AA 1,5V
Gelový podpalovač LotusGrill
Dřevěné uhlí LotusGrill 1 kg

Rozměry:43,5 x 43,5 x 24,1 cm
Hmotnost:3,7 kg
Barevné provedení:Antracitová šedá, nerez

 

Informace o produktu

  • Značka: LOTUSGRILL
  • EAN: 23427_407
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 28. Rozměr šířka (cm) 46. Hmotnost (g) 6500. Barva Fialová.  . . . . . . . . .
LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová
LotusGrill XL + ZDARMA zaváděcí sada Fialová
6999