Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin

39858 

Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin s pečetí kvality od Maxview je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si bezpečně a rychle online. Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin – nyní můžete mít za 39858 Kč.

Katalogové číslo: 5016163523251 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin od společnosti s úžasnou pověstí Maxview je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Satelitní systém Maxview Target s inteligentním softwarem, kvalitním zpracováním vnějšího krytu a motoru nabízí opravdu dokonalou kombinaci preciznosti a přesnosti. Aerodynamicky designovaný a plně automatický satelitní systém Maxview Target Connect je k dostání ve třech rozměrových provedeních paraboly – 50 cm, 65 cm a 85 cm a ve verzích single a twin. Maxview Target Connect je ovládán jediným tlačítkem a je předprogramován pro příjem z pěti družic (Astra 1, Astra 2, Astra 3, Hotbird a Thor), které je schopen naladit během krátkého časového úseku. Příjem v Evropě i v části Afriky (viz obrázky mapy příjmu). Slovník pojmů důležitých pro výběr satelitního systému. Hlavními doménami satelitního systému na karavan Target Connect je vysoce kvalitní otáčecí motor i převodník, díky nimž je zaručena dlouhá životnost rotačních částí satelitního systému. Veškeré aktualizace softwaru či implementace nových satelitů je možné provádět pomocí snadno přístupného USB portu. Předpřiravené kabely, které jsou součástí systému ulehčují montáž, která je díky tomu velice jednoduchá. Navíc oproti obyčejnému systému Target je Target Connect vybaven inteligentním softwarem, díky kterému je ovládání satelitního systému nesrovnatelně jednodušší. Volně dostupná aplikace pro iOS i pro Android otevírá různé možnosti pro pro snadnější a přitom efektivnější nastavení i ovládání veškerých funkcí satelitního systému. Veškeré aktualizace softwaru, chybové hlášky, změny frekvence či změny uložených satelitů se přímo zobrazují a editují v chytré aplikaci, která je tak hlavním nástrojem pro správu satelitu Target Connect. Vlastnosti satelitního systému Maxview Target Connect: Ovládací jednotka přístupná přes Bluetooth za pomoci chytré aplikace. Externí jednotka otáčená vysoce kvalitním převodníkem a bezporuchovým motorem. 5 m koaxiální kabel a 5 m kabel k ovládací jednotce. Automatické aktualizace softwaru. Automatické sklopení paraboly při nastartovaném motoru. Odolný materiál s dlouhou životností. Vyrobeno v Evropě. Součásti dodávky: motorově ovládání vnější jednotka se satelitní parabolou nehlučné LNB předinstalované kabely ovládací jednotka, montážní materiál Parametry: napětí 12 V spotřeba proudu: 3 A typ LNB: univerzální 5 přednastavených satelitů: Astra 1 (19.2° E), Astra 2 (28.2° E), Astra 3 (23.5° E), Hotbird (13° E) a Thor (0.8° W) – ostatní satelity je možné naprogramovat za pomoci aplikace rozsah náklonu: 10-50° azimut: 380° hmotnost: zařízení 9,5 kg (50 cm), 10 kg (65 cm) a 11 kg (85 cm) Ovládací jednotka: Součástí ovládací jednotky je držák na stěnu rozměry (Š x H x V): 20 x 13 x 4 cm Video:

 

Informace o produktu

  • Značka: Maxview
  • EAN: 5016163523251
  • Další vlastnosti: LNB Twin. Velikost paraboly 50 cm.  . . . . . . . . .
Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin
Maxview Satelitní systém Maxview Target Connect 50 cm Twin
39858