Meater+ bezdrátový teploměr

3499 

Meater+ bezdrátový teploměr od spolehlivé značky Meater – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Meater+ bezdrátový teploměr – můžete mít za 3499 Kč.

Katalogové číslo: 5060480240124 Kategorie: Štítek:

Popis

Meater+ bezdrátový teploměr od kvalitní značky Meater je k dispizici za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

MEATER je první skutečně bezdrátový teploměr na maso s přenosem naměřené teploty na chytrý telefon s aplikací Meather App. Aplikace je v českém jazyce a teploměr vám umožní sledovat v aplikaci na telefonu teplotu v mase, jednoduše si navolíte postup přípravy podle navolených parametrů – např. typ masa a jeho propečení. Aplikace vám nabízí doporučené teploty pro přípravu různých druhů masa.
Sondu jednoduše vpíchnete do masa a na chytrém telefonu sledujete jeho přípravu. Elektronika je umístěna uvnitř uzavřené sondy. Sonda je s chytrým telefonem propojena přes  Bluetooth s dosahem 50 m. Sonda má dva senzory – jeden na měření teploty uvnitř masa, druhý na měření teploty v okolí.
Připojením telefonu na Wi-Fi získáte díky MEATER Link a MEATER Cloud připojení na další mobilní zařízení, potom můžete proces přípravy potravin sledovat kdekoliv s neomezeným dosahem.
Moderní design a velmi jednoduché dobíjení – uložením sondy do dřevěného skladovacího boxu nastane automatické dobití z tužkové baterie, která se nachází v zadní části boxu. Na nedostatečně nabitou sondu vás upozorní aplikace v telefonu. Nabití z jedné AAA baterie můžete uskutečnit více než 100x.
Sondu můžete použít v udírně, v zahradním grilu i doma v elektrické troubě.
Rozsah teplot: měření v potravině (hrot sondy je nutno zasunout do potraviny až po bezpečnostní zářez) do 100 °C, oblast mimo potravinu (snímač okolního prostředí) do 275 °C. Při přiblížení se k teplotním limitům sondy vás aplikace upozorní na nebezpečí poškození.

Sonda je vyrobena z nerezové oceli, voděodolná a snadno se čistí
Na jedno nabití vydrží až 24 hodin nepřetržitého vaření
Rozměr sondy: délka 130 m, šířka 6 mm
Nabíječka má LED indikátor pro zobrazení stavu baterie
Rozměry nabíječky: délka 157 mm, šířka 37 mm, hloubka 28 mm
Funguje s aplikacemi: aplikace pro iPhone a iPad pro iOS 10.3 a novější, aplikace pro Android pro verze 5.0 a vyšší

 

Informace o produktu

  • Značka: Meater
  • EAN: 5060480240124
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Meater+ bezdrátový teploměr
Meater+ bezdrátový teploměr
3499