Meater bezdrátový teploměr

2899 

Meater bezdrátový teploměr od známé společnosti Meater je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Meater bezdrátový teploměr ve výhodné slevě 2899 Kč.

Katalogové číslo: 5060480240049 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Meater bezdrátový teploměr od tohoto výrobce Meater je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

MEATER je první skutečně bezdrátový teploměr na maso s přenosem naměřené teploty na chytrý telefon s aplikací Meather App. Aplikace je v českém jazyce a teploměr vám umožní sledovat v aplikaci na telefonu teplotu v mase, jednoduše si navolíte postup přípravy podle navolených parametrů – např. typ masa a jeho propečení. Aplikace vám nabízí doporučené teploty pro přípravu různých druhů masa.
Sondu jednoduše vpíchnete do masa a na chytrém telefonu sledujete jeho přípravu. Elektronika je umístěna uvnitř uzavřené sondy. Sonda je s chytrým telefonem propojena přes  Bluetooth s dosahem 10 m. Sonda má dva senzory – jeden na měření teploty uvnitř masa, druhý na měření teploty v okolí.
Připojením telefonu na Wi-Fi získáte díky MEATER Link a MEATER Cloud připojení na další mobilní zařízení, potom můžete proces přípravy potravin sledovat kdekoliv s neomezeným dosahem.
Moderní design a velmi jednoduché dobíjení – uložením sondy do dřevěného skladovacího boxu nastane automatické dobití z tužkové baterie, která se nachází v zadní části boxu. Na nedostatečně nabitou sondu vás upozorní aplikace v telefonu. Nabití z jedné AAA baterie můžete uskutečnit více než 100x.
Sondu můžete použít v udírně, v zahradním grilu i doma v elektrické troubě.
Rozsah teplot: měření v potravině (hrot sondy je nutno zasunout do potraviny až po bezpečnostní zářez) do 100 °C, oblast mimo potravinu (snímač okolního prostředí) do 275 °C. Při přiblížení se k teplotním limitům sondy vás aplikace upozorní na nebezpečí poškození.

Sonda je vyrobena z nerezové oceli, voděodolná a snadno se čistí
Na jedno nabití vydrží až 24 hodin nepřetržitého vaření
Rozměr sondy: délka 130 m, šířka 6 mm
Nabíječka má LED indikátor pro zobrazení stavu baterie
Rozměry nabíječky: délka 157 mm, šířka 37 mm, hloubka 28 mm
Funguje s aplikacemi: aplikace pro iPhone a iPad pro iOS 10.3 a novější, aplikace pro Android pro verze 5.0 a vyšší

 

Informace o produktu

  • Značka: Meater
  • EAN: 5060480240049
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Meater bezdrátový teploměr
Meater bezdrátový teploměr
2899