Mestic Pračka MW-100

2565 

Mestic Pračka MW-100 od kvalitní značky Mestic , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Mestic Pračka MW-100 ve výhodné ceně 2565 Kč.

Katalogové číslo: 8712757442546 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mestic Pračka MW-100 od této značky Mestic , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Pračka Mestic wasmachine MW-100 je praktickým modelem, když vyrazíte na delší dobu do kempu. Oblečení můžete prát tak často, jak jenom chcete! Díky tomu již nebudete závislí na místech, kde byste si mohli vyprat. V pračce Mestic můžete prát najednou až 2 kila suchého prádla. Odolný motor této pračky je bezkartáčový, což znamená, že kotva v pračce je vybavena permanentním magnetem. Motor proto pracuje energeticky efektivně, nezahřívá se tak rychle a vydává méně hluku. Takže jen samé výhody!
Hlavní výhody pračky Mestic

Kapacita: 2 kg suchého prádla
Snadná přeprava
Lehká váha
Energeticky úsporná
Prací kapacita: 2,0 kg
Nastavitelný časovač (15 minut)
Výkonný tichý měděný motor
Rozměry (š x h x v): 38,5 x 36,5 x 51 cm  

Jak pračka Mastic funguje?
Použití pračky Mestic je velmi snadné. Hadici přívodu vody připojíte ke kohoutku a druhou stranu připojíte k pračce. Poté otevřete kohoutek a necháte do plastového bubnu natéct dostatek vody. Poté přidejte prací prostředek přes ventil. Pračka má vestavěný časovač, pomocí kterého snadno zjistíte, jak dlouho budete prát. U velmi špinavého prádla nastavte na 12 nebo 15 minut. Po vyprání vypusťte vodu vypouštěcí hadicí. Vyždímejte své oděvy a poté je vraťte zpět do bubnu. Znovu naplňte buben, zvolte dobu máchání a po opláchnutí vypusťte vodu. Chcete tyto kroky zopakovat? Pak už prací prostředek nepoužívejte.
S touto pračkou nemusíte tahat kufry plné oblečení. Mezi tím můžete jen vyprat prádlo! Pračka Mestic MW-100 je ideální kompaktní pračka na cesty.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mestic
  • EAN: 8712757442546
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Mestic Pračka MW-100
Mestic Pračka MW-100
2565