Mestic Pračka MW-120

4050 

Mestic Pračka MW-120 od tohoto výrobce Mestic je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Mestic Pračka MW-120 stojí ted u nás 4050 Kč.

Katalogové číslo: 8712757465842 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mestic Pračka MW-120 od našeho předního výrobce Mestic – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Odstředivá pračka Mestic wasmachine centrifuge MW-120 je kombinací pračky a odstředivky. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je tento model ideální na cesty. Mini pračka má odolný motor, se kterým můžete vyprat 3,5 kg suchého prádla. Prádlo můžete také okamžitě vyždímat. V odstředivce pračky Mestic MW-120 můžete ždímat mokré prádlo o hmotnosti 1,5 kg. Motor této kombinované pračky je bezkartáčový, což znamená, že kotva v pračce je vybavena permanentním magnetem. Motor proto pracuje energeticky efektivně, nezahřívá se tak rychle a vydává méně hluku.
Hlavní výhody odstředivé pračky

Kombinace pračka/odstředivka
Kapacita pračky: 3,5 kg suchého prádla
Kapacita odstředění: 1,5 kg za mokrého prádla
Snadná přeprava díky nízké hmotnosti
Energeticky úsporné

Jak pračka Mestic funguje?
Použití odstředivé pračky Mestic wasmachine centrifuge MW-120 je velmi snadné. 
Hadici přívodu vody připojíte k faucetu a druhý konec připojíte k pračce. Poté otevřete kohoutek a nechte do plastového bubnu natéct dostatek vody. Poté přidejte prací prostředek přes ventil. Pračka má vestavěný časovač, pomocí kterého snadno zjistíte, jak dlouho má praní trvat. U velmi špinavého prádla nastavte na 12 nebo 15 minut. Po vyprání otočte knoflíkem do „odtoku“, abyste vypustili špinavou vodu. Poté přendejte prádlo a pomocí časovače zvolte dobu odstřeďování.
Kombinovaná pračka je ideální, pokud kempujete delší dobu. Díky kompaktním rozměrům se ale hodí i například i do studentského pokoje! Využijte výhod této multifunkční pračky Mestic.

Kapacita: 1,5 kg
Nastavitelný časovač: 15 minut
Možnosti programu praní (jemné – pravidelné – máchání)
Silný tichý měděný motor
Rozměry (š x h x v): 59 x 38 x 61 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Mestic
  • EAN: 8712757465842
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Mestic Pračka MW-120
Mestic Pračka MW-120
4050