Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double

783 

Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double od dodavatele s dobrým jménem Sea to Summit je právě nyní na našich stránkách v akci. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double – nakoupíte u nás nyní za 783 Kč.

Katalogové číslo: 9327868008674 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Ideální pro turistiku, cestování a táboření v divočině. Poskytuje nezbytnou ochranu proti komárům a dalšímu hmyzu. „Pyramidová" moskytiéra má jedinečný design (podobný stanu), který maximalizuje pokrytí při zachování minimální hmotnosti a po sbalení je moskytiéra velmi skladná. Výbornou viditelnost skrz moskytiéru zajišťuje síťovina z černé 50D textílie. Lehká a skladnáČerná síťovina zlepšuje průhlednostJemně tkaný multifilní polyester77 otvorů na jeden centimetr čtvereční síťovinyVýška snadno nastavitelná, prodloužené rohy pro zvýšenou ochranuAsymetrický závěsný bod pro větší prostor kolem hlavyBarevně označené rohy usnadňují postavení moskytiéry Dodává se sbalená v kompresním obaleMateriál:síťovina 100% polyester, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868008674
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 340.000g.  . . . . . . . . .
Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double
Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Double
783