Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single

687 

Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single od kvalitní společnosti Sea to Summit . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single – nyní pořídíte za 687 Kč.

Katalogové číslo: 9327868008650 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Ideální pro turistiku, cestování a táboření v divočině. Poskytuje nezbytnou ochranu proti komárům a dalšímu hmyzu. „Pyramidová" moskytiéra má jedinečný design (podobný stanu), který maximalizuje pokrytí při zachování minimální hmotnosti a po sbalení je moskytiéra velmi skladná. Výbornou viditelnost skrz moskytiéru zajišťuje síťovina z černé 50D textílie. Lehká a skladnáČerná síťovina zlepšuje průhlednostJemně tkaný multifilní polyester77 otvorů na jeden centimetr čtvereční síťovinyVýška snadno nastavitelná, prodloužené rohy pro zvýšenou ochranuAsymetrický závěsný bod pro větší prostor kolem hlavyBarevně označené rohy usnadňují postavení moskytiéry Dodává se sbalená v kompresním obaleMateriál:síťovina 100% polyester, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868008650
  • Další vlastnosti: Hmotnost (g) 240. Hmotnost 240.000g.  . . . . . . . . .
Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single
Moskytiéra Mosquito Pyramid Net Single
687