Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double

1271 

Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double od známého dodavatele Sea to Summit lze u nás pořídit za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double za výhodnou cenu 1271 Kč.

Katalogové číslo: 9327868032433 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double od spolehlivého výrobce Sea to Summit . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Moskytiéra Nano™ Mosquito Pyramid Net Double vás dokonale ochrání před hmyzem, při zachování minimální hmotnosti a velikosti balení. Nyní je o 60 % lehčí a sbalená je o polovinu menší než naše standardní pyramidové moskytiéy! Nano Mosquito používá elastický závěsný provázek k upevnění moskytiéry a elastický lem, aby se dala lépe připevnit pod matraci. Velmi lehká síťovina 15D Ultra-Vis poskytuje skvělou průhlednost a proudění vzduchu. Lehká a skladnáČerná síťovina zlepšuje průhlednostElastický lem pro snadnější připevnění pod matraciS elastickým závěsným provázkem snadněji upevníte moskytiéru, pomáhá také při nastavení vhodné výškyAsymetrický závěsný bod pro větší prostor kolem hlavyBarevně označené rohy usnadňují postavení moskytiéry15D Ultra-Vis disponuje 80 otvory na 1 cm? síťoviny Chemicky neošetřenáMateriál:100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868032433
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 137.000g.  . . . . . . . . .
Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double
Moskytiéra pro dvě osoby Moskytiéra Nano Mosquito Pyramid Net Double
1271