Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net

1359 

Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net od značky s dlouholetou historií Sea to Summit je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net – zboží máme ted u nás za 1359 Kč.

Katalogové číslo: 9327868067213 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net značky Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Moskytiéra Hammock Bug Net je koncipována pro použití s hamakou. Je snadno nastavitelná a pokytuje účinnou ochranu proti komárům a dalšímu hmyzu. Prodyšnost a pohodlí hamaky je ideální do teplých podmínek a tropického počasí, kde se běžně vyskytuje létající hmyz, pavouci apod. Moskytiéra Hammock Bug Net se hodí pro všechny hamaky STS a poskytne vám potřebný klid na duši, abyste si mohli užívat výhledy z hamaky plnými doušky ať už jste kdekoli. Skládací tyčka o délce 80 cm/31" udržuje síťku v dostatečné vzdálenosti od těla pro příjemný pocit a bezpečí před bodnutím či kousnutím od hmyzu skrz hamaku. Moskytiéru lze široce rozepnout díky velkému, pravoúhlému zipu.Vyrobeno z jemné, polyesterové sítoviny s 80 otvory/cm? pro vynikající ochranu před hmyzemČerná síťovina zlepšuje průhlednostMateriál:síťovina 100% polyester

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868067213
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 380.000g.  . . . . . . . . .
Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net
Moskytiéra pro hamaku Hammock Bug Net
1359