Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA

11999 

Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA od známé společnosti SEVYLOR . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA v současnosti pořídíte za cenu 11999 Kč.

Katalogové číslo: 3138522089559 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA od našeho výrobce SEVYLOR je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Pohodlný rodinný kajak pro dva dospělé a jedno dítě disponuje ergonomicky tvarovanými sedačkami SupporTall™, zavěšenými na bočních válcích pro vyšší posez. Do bočních madel lze zasunout pádla, když zrovna nepádlujete. Součástí balení je vodotěsný vak o objemu 200 l vhodný pro transport mokré lodi autem či na uschování vašich věcí v průběhu plavby. Pevný a odolný polyester potah. Vyměnitelné PVC boční válce. Vyměnitelné válce dna, s dvojitou I-Beam konstrukcí. Odolný materiál, umístěný po celé ploše dna lodi, chrání před mechanickým poškozením. Standardní vybavení zahrnuje vodotěsný lodní vak, manometr a sadu na opravu.

Materiál obalu: Polyester
Materiál dna: PVC s I-Beam konstrukcí, vyztužení Sevy-Strong™ Tarpaulin
Počet vzduchových komor: 3

 

Informace o produktu

  • Značka: SEVYLOR
  • EAN: 3138522089559
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA
Nafukovací kajak Sevylor ALAMEDA
11999