Nafukovací kajak Sevylor Hudson

16299 

Nafukovací kajak Sevylor Hudson od skvělé značky SEVYLOR je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Nafukovací kajak Sevylor Hudson cenově vychází na 16299 Kč.

Katalogové číslo: 3138522070120 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nafukovací kajak Sevylor Hudson od společnosti s předním postavením na trhu SEVYLOR je k sehnání u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Stabilní nafukovací kajak s polohovatelnými sedačkami. Je vhodný pro plavbu po řece i moři. Vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, zaručují dobré jízdní vlastnosti a odolnost lodi. Odtokové kanálky společně s uzavřenou přídí i zádí pomáhají při plavbě v peřejích. Možnost nastavení sedaček pro tři či dvě osoby. Pevný a odolný polyester potah. Vyměnitelné PVC boční válce. Vyměnitelné válce dna, s dvojitou I-Beam konstrukcí. Odolný materiál, umístěný po celé ploše dna lodi, chrání před mechanickým poškozením. Standardní vybavení zahrnuje transportní vak, směrovou ploutev, manometr a sadu na opravy.

Materiál obalu:polyester
Materiál dna: PVC s I-Beam konstrukcí
Počet vzduchových komor: 3

 

Informace o produktu

  • Značka: SEVYLOR
  • EAN: 3138522070120
  • Další vlastnosti: Barva Bílá. Barva Šedá. Barva Modrá. Nosnost (kg) 210. Rozměr šířka (cm) 89. Rozměr délka (cm) 374. Hmotnost (g) 17700. Sbalené rozměry – výška (cm) 24. Sbalené rozměry – šířka (cm) 45. Sbalené rozměry – délka (cm) 76. . . . .
Nafukovací kajak Sevylor Hudson
Nafukovací kajak Sevylor Hudson
16299