NAVIGATOR Skládací stolička

1541 

NAVIGATOR Skládací stolička od dodavatele se skvělou pověstí NAVIGATOR je k dostání výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. NAVIGATOR Skládací stolička – zboží máme ted u nás za 1541 Kč.

Katalogové číslo: 31248 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

NAVIGATOR Skládací stolička od známého předního výrobce NAVIGATOR . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Ať už se jedná o rychlé sestavení, pohodlné místo k sezení, nebo o doplněk kempingového křesla, víceúčelová otočná stolička Nowhere od společnosti Navigator je dokonalým společníkem, ať už jste venku nebo na cestách!
Slouží jako sedátko, stolek nebo dokonce podnožka. Je vybavena chytrou kapsou s vnitřní deskou, která se překlopí a vytvoří desku stolu. Také obsahuje praktické úložné kapsy, do kterých můžete bezpečně schovat iPad, telefon nebo klíče.

 

Informace o produktu

  • Značka: NAVIGATOR
  • EAN: 31248
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Barva Modrá. Materiál konstrukce Ocel. Nosnost (kg) 125. Rozměr výška (cm) 45. Rozměr šířka (cm) 35. Rozměr délka (cm) 35. . . . . . . .
NAVIGATOR Skládací stolička- 2. jakost
NAVIGATOR Skládací stolička
1541